تمامی ظرفیت‌های قزوین در خدمت قرارگاه مقابله با کرونا قرار گیرد

قزوین - ایرنا - استاندار قزوین گفت: تمام ظرفیت‌های استان باید پشتوانه سیاست‌ها و برنامه‌های قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونا در استان باشد تا بتوان گام‌های موثری را در کنترل این بیماری و کاهش مرگ و میر ناشی از آن برداریم.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در جلسه فرماندهی قرارگاه عملیاتی مقابله با ویروس کرونا در استان، با اشاره به آغاز اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها در استان قزوین، افزود: تجربه سه ماهه اول سال جاری در پیشگیری و مقابله با کرونا بسیار شیرین بود که توانستیم با تعامل تمامی مسوولان و بسیج آحاد مردم، آمار مبتلایان و فوتی‌های کرونا را به حداقل ممکن کاهش دهیم.
وی گفت:🔻در این راستا باید تمامی مردم و مسوولان، همکاری لازم را برای اجرای موفق طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها در استان داشته باشند و از ظرفیت غیر از یک سوم کارمندانی که در محل کار حضور می‌یابند، در امور مربوط به اجرای دقیق طرح استفاده شود.
جمالی پور افزود:🔻مردم عزیز استان برای حفظ سلامت و جان خود با متولیان اجرای طرح همراهی کنند تا بتوانیم این طرح را به خوبی اجرا کنیم و در نهایت، همگی طعم خوش به حداقل رساندن آمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از کرونا را احساس نماییم.
استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج، گفت: بسیج، شجره طیبه‌ای است که اجزای آن تمامی آحاد مردم محسوب می‌شوند و نقش آفرین اصلی حضور خالصانه و از روی شوق آن در صحنه‌های مختلف خدمت رسانی، خود مردم هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =