استاندار کرمان: آیت الله جعفری مرد وفاق و اتحاد بود

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان ضمن تسلیت درگذشت نماینده ولی فقیه و امام جمعه پیشین کرمان گفت: آیت‌الله سید یحیی جعفری، یار صدیق امام و رهبری و از روحانیون برجسته و فاضل، مرد وفاق، اتحاد و همراه صمیمی مردم استان کرمان بود.

به گزارش ایرنا، علی زینی وند شبانگاه شنبه در پیام تسلیت به مناسبت درگذشت امام‌جمعه پیشین کرمان آورده است، رحلت عالم پارسا و مجاهد، آیت‌الله سید یحیی جعفری، یار صدیق امام و رهبری موجب تاسف و تالم شد. وی می افزاید، وی از روحانیون برجسته و فاضل، مرد وفاق، اتحاد و همراه صمیمی مردم استان کرمان بود که در راه انقلاب اسلامی به مبارزه پرداخت و پس از استقرار نظام اسلامی در مسئولیت نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، منشا خدماتی ارزنده و ماندگار شد.

استاندار کرمان در ادامه این پیام آورده است، اینجانب ضایعه فقدان این روحانی عالیقدر و مردمی را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج) ارواحنا له الفدا، مقام معظم رهبری مدظله العالی، حوزه های علمیه، مردم شریف استان کرمان و بویژه بیت مکرم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه الهی و تعالی درجات و برای جمیع بازماندگان صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =