۳۰۲ دستگاه استخراج ارز دیجیتال در البرز کشف شد

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۰۲ دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) و پاور غیرمجاز به ارزش ۳۰ میلیارد در شهرستان البرز خبر داد.  

به گزارش ایرنا، سردار مهدی حاجیان روز شنبه با اعلام این خبر افزود: در راستای مبارزه جدی با پدیده شوم قاچاق، مأموران انتظامی شهرستان البرز هنگام کنترل ورود و خروج خودروهای عبوری از جاده‌های ارتباطی، به یک دستگاه خودرو نیسان آبی رنگ مشکوک شده و دستور ایست صادر کردند.

وی افزود: راننده خودرو بدون توجه به دستور پلیس با افزایش سرعت اقدام به فرار کرد که پس از دقایقی در ورودی شهر محمدیه توقیف شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو توقیفی، تعداد ۳۰۲ دستگاه ماینر و پاور بیت کوین غیرمجاز کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین ارزش دستگاه‌های کشف شده را برابر اظهار نظر کارشناسان، ۳۰ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به همراه پرونده تشکیل شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

 مأمور وظیفه شناس پلیس راه در قزوین رشوه را رد کرد

رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از رد رشوه مأمور وظیفه شناس پلیس راه قزوین- همدان در حین انجام مأموریت خبر داد. 

سرهنگ حمزه شایان مهر گفت: در پی گزارش رسیده،یکی از مأموران وظیفه شناس پلیس راه هنگام انجام وظیفه و کنترل خودروهای عبوری در محور قزوین – همدان، یک دستگاه کامیون آمیکو را به علت داشتن بار اضافه و فاقد بارنامه بودن متوقف کرد.

وی افزود: با توقیف خودروی کامیون، راننده آن به منظور چشم پوشی و جلوگیری از اعمال قانون، مبلغ یک میلیون ریال به عنوان رشوه به وی پیشنهاد می‌کند.

رییس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: مأمور وظیفه شناس ضمن امتناع از دریافت رشوه، مراتب را صورت جلسه و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی می‌کند.

بی احتیاطی راننده کامیون ولوو عامل مرگ عابر پیاده شد

رییس پلیس راه استان از وقوع یک فقره سانحه منجر به فوت و کشته شدن یک نفر در محور بویین زهرا - قزوین خبر داد. 

سرهنگ فرهاد ذاکری منش گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در محور بویین زهرا - قزوین بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس راه جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ذاکری منش اظهار داشت: در بررسی به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه کامیون ولوو با یک نفر عابر پیاده برخورد کرده که در این سانحه متاسفانه عابر به علت جراحات وارده فوت شده است.

وی افزود: برابر اعلام کارشناس پلیس راه، علت این حادثه، بی توجهی به جلو از سوی راننده کامیون ولوو گزارش شده است.

رییس پلیس راه استان با بیان اینکه علت اصلی بیشتر تصادف بی توجهی به جلو است، به رانندگان توصیه کرد: همواره دقت و توجه کافی به جلو در هنگام رانندگی داشته باشند و از توجه بی مورد به محیط‌های اطراف در مسیرهای تردد خودداری نمایند. 

کشف ۲۰ کیلو تریاک در بوئین زهرا

فرمانده انتظامی  استان از کشف ۲۰ کیلوگرم تریاک در یک عملیات پلیسی خبر داد. 

سردار مهدی حاجیان اظهار داشت: ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان قزوین با اشراف اطلاعاتی از تردد یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر در یکی از محورهای شهرستان بوئین زهرا مطلع شدند که بلافاصله موضوع را به ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر آن شهرستان اطلاع دادند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بوئین زهرا با همکاری اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین و تشکیل تیم‌های عملیاتی، محورهای عبور احتمالی قاچاقچیان را تحت کنترل خود درآوردند.

سردار حاجیان تصریح کرد:با هوشیاری ماموران، خودرو قاچاقچیان در یکی از محورهای عبوری شهرستان بوئین زهرا شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت در ورودی شهر بوئین زهرا متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین با بیان اینکه ماموران موفق شدند در بازرسی از خودرو قاچاقچیان ۲۰ کیلو تریاک کشف کنند، خاطر نشان کرد: در این خصوص یک قاچاقچی دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شد.

راننده خودروی پراید سارق کابل از آب درآمد
 
 فرمانده انتظامی بویین زهرا از دستگیری سارق سیم و کابل در این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ حسین رشید تبار گفت: ماموران پاسگاه انتظامی محمد آباد شهرستان بویین زهرا حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی به یکدستگاه خودروی سواری پراید مظنون شده و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی و در بازرسی از خودرو، آلات و ادوات سرقت سیم و کابل را کشف و یک نفر را در این خصوص دستگیر کردند.

سرهنگ رشید تبار ادامه داد: با انتقال سارق به مقر انتظامی و در بازجویی‌های به عمل آمده، متهم به سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان بویین زهرا اعتراف کرد و برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی استان تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویین زهرا با بیان اینکه همکاری شهروندان با پلیس، زمینه ساز کاهش جرایم است، از عموم مردم خواست تا در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =