تمامی مدیران استان قزوین در طرح مدیریت محدودیت‌ها آماده باش هستند

قزوین - ایرنا - فرمانده قرارگاه علمیاتی مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: با توجه به اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها، تمامی مدیران کل، معاونان و روسای ادارات شهرستانی در این دو هفته در آماده باش کامل هستند و ضرورت دارد در محل کار خویش حضور داشته باشند.

منوچهر حبیبی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هرگونه ماموریت یا مرخصی اضطراری در این مدت، صرفا با هماهنگی فرماندهی قرارگاه علمیاتی مقابله با ویروس کرونا انجام خواهد پذیرفت.

وی گفت: همچنین با توجه به وضعیت قرمز در شهرستان‌های استان که لازم است یک سوم نیروها در محل کار حضور پیدا کنند مابقی با هماهنگی ستاد استانی کرونا و فرماندهی قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در استان و بنا به درخواست فرمانداران شهرستان‌ها به عنوان روسای ستاد شهرستانی مدیریت بیماری کرونا جهت نظارت، کنترل و انجام وظایف مرتبط با این حوزه در اختیار قرارگاه‌های شهرستان قرار خواهند گرفت.

حبیبی اضافه کرد: این نیروها صرفا در صورت نیاز نداشتن قرارگاه‌های شهرستانی و استانی می‌توانند از دورکاری استفاده کند.

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در قزوین گفت: مصوبات ستاد کرونا در حکم قانون است و تمرد از آن پیگرد قانونی دارد.

حبیبی با بیان اینکه صیانت از سلامت مردم امروز اولویت و دغدغه اصلی همه مسوولان است، افزود: تنها با انسجام و هماهنگی متولیان امر و همراهی و جدیت مردم است که می‌توانیم از شیوع کرونا جلوگیری کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =