پورموسوی: پنالتی پرسپولیس صحیح نبود/بازی نباید برگزار می‌شد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: پنالتی پرسپولیس صحیح نبود و اگر حرف من درست باشد و داور مسابقه تصمیم اشتباهی گرفته باشد یک امتیاز با ارزش را از تیم ما گرفته است.

به گزارش ایرنا، «سیروس پورموسوی» روز شنبه و در نشست خبری پس از دیدار با پرسپولیس اظهار داشت: امروز ۲ نیمه متفاوت داشتیم. نیمه اول بچه‌ها در حد خودشان ظاهر نشدند اما در نیمه دوم، خصوصا در اواخر بازی و با تعویض‌هایی که انجام شد و با حضور بازیکنان جویای نام بازی را در اختیار گرفتیم اما با کم دقتی قدر موقعیت‌های خود و ضربات ایستگاهی به دست آمده را ندانستیم.

وی درباره پنالتی که برای پرسپولیس گرفته شد افزود: آن پنالتی، پنالتی نبود. اگر اینطور باشد و «محمدرضا اکبریان» اشتباه تصمیم گرفته باشد یک امتیاز با ارزش را از ما گرفته است.

سرمربی صنعت نفت در پایان درباره وضعیت جوی و اعتراض گل محمدی به کیفیت چمن گفت: با «یحیی گل‌محمدی» موافقم و فکر می‌کنم سازمان لیگ فقط می‌خواست این دیدار را برگزار کند. از دیروز بارندگی بود و شرایط مساعدی وجود نداشت. اگر به فکر سلامتی بازیکنان بودیم،  این مسابقه نباید برگزار می‌شد. نیمه اول را به خاطر ناهموار بودن زمین از دست دادیم و کاملا این مساله روی کیفیت دو تیم، خصوصا ما تاثیر گذاشته بود.

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با تک گل «سیامک نعمتی» از روی نقطه پنالتی موفق شد از سد صنعت نفت آبادان بگذرد و چهار امتیازی شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =