رحمتی: داور به هر نحوی اصرار به ادامه بازی داشت

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: داور بازی به هر نحوی اصرار به ادامه بازی داشت در صورتی که ممکن بود به خاطر بارندگی در هر دقیقه بازیکنی با مصدومیت مواجه شود.

به گزارش ایرنا، «سیدمهدی رحمتی» امروز (شنبه) پس از لغو دیدار تیمش مقابل پیکان به دلیل بارش شدید باران اظهار داشت: قبل از بازی از زمین بازدید کردیم و شرایط به نحوی بود که به طور کامل در زمین آب جمع شده و قابل پیش‌بینی بود که بعد از ۲۰ دقیقه شرایط برگزاری مسابقه وجود نخواهد داشت.

وی افزود: متاسفانه داوران می‌خواستند به هر نحوی بازی را برگزار کنند و به همین خاطر یک زمین چمن خوب خراب می‌شد.  برگزاری بازی در زمینی با شرایط اینچنینی درست نبود با این حال امیدوارم که پیکان بتواند در لیگ امسال در این ورزشگاه میزبانی کند.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو تصریح کرد: در مسابقه امروز هر لحظه ممکن بود بازیکنی مصدوم شود اما داور دوست داشت که مسابقه ادامه پیدا کند و پس از ۲۲ دقیقه از تصمیمش سر باز زد و داور اصرار کرد بازی برگزار شود ولی از دقیقه ۲۲ تصمیم گرفتند بازی انجام نشود.

سرمربی تیم شهرخودرو در پاسخ به این سوال که آیا بازی فردا برگزار می شود یا خیر گفت: من نه علم این را دارم که بدانم شرایط بارندگی فردا چگونه خواهد بود و نه می‌دانم که شرایط زمین چمن به چه نحوی خواهد بود.

تیم‌های فوتبال پیکان و شهرخودرو از هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۶:۲۰ امروز شنبه در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف هم رفتند اما این دیدار به خاطر بارش شدید باران با تصمیم داور مسابقه متوقف شد.

دو تیم البته مسابقه را آغاز کرد اما به خاطر شرایط نامساعد زمین و بارش شدید باران این دیدار در دقیقه ۲۲ متوقف و در نهایت لغو شد.

 با تصمیم سازمان لیگ فوتبال ایران این مسابقه به فردا (یکشنبه) دوم آذر موکول شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =