فرماندار پاکدشت: زنجیره کرونا جز با همراهی مردم قطع نمی‌شود

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: زنجیره انتقال ویروس کرونا جز با همراهی مردم قطع نمی‌شود و موفقیت در اجرای محدودیت‌های کرونایی، منوط به همکاری مستقیم مردم با مسوولان است.

هادی تمهیدی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: شهرستان پاکدشت بر اساس اعلام ستاد ملی کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارد و محدودیت‌های کرونایی شهرستان بر اساس این تقسیم بندی از ساعت صفر شنبه با اعمال محدودیت تردد به استان تهران اجرایی شده است.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل ابلاغی ویژه مناطق نارنجی، مشاغل رده ۳ و ۴ در سطح شهرستان پاکدشت اجازه فعالیت ندارند و دو گروه یک و دو با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

فرماندار پاکدشت گفت: گروه‌های ناظر و بازرسان ادارات صمت، شبکه بهداشت و درمان، اتاق اصناف، تعزیزات حکومتی و اماکن نیروی انتظامی از صبح امروز با حضور در مناطق مختلف شهرستان نسبت به بررسی وضعیت عملکرد واحدهای صنفی اقدام کرده و تذکرات لازم را به آن دسته از صنوفی که نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی اقدام نمی‌کردند، ارائه نمودند.

تمهیدی اظهار کرد: شهرستان پاکدشت دروازه ورودی استان تهران از شرق می‌باشد که به منظور ممنوعیت تردد خودروهای غیربومی در استان و خروج خودروهای بومی، عومل پلیس راه و راهور با همراهی ادارات راهداری و سازمان آتش نشانی، در پلیس راه شریف آباد مستقر و دستورالعمل‌های ابلاغی را اجرا کردند.

وی افزود: بر اساس این دستورالعمل، ورود خودروهای با پلاک غیر استان تهران و خروج پلاک‌های استان تهران از پلیس راه شریف آباد ممنوع است.

فرماندار پاکدشت اظهار داشت: اگر مردم در رعایت دستورالعمل های بهداشتی دقت لازم را داشته باشند، می‌توانیم بار دیگر شهرستان را به وضعیت زرد و سفید بازگردانیم.

وی گفت: با ماندن در خانه، استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی میتوان این بیماری را کنترل کرد و شهرستان را به وضعیت مطلوب رساند.

بر اساس ابلاغ طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها، از شنبه اول آذرماه انسداد محور شرقی استان تهران در محل پلیس راه جدید شریف آباد با همکاری دستگاه های اجرایی، نیروی انتظامی و پلیس راه، بسیج، راهداری و هلال احمر اجرا می‌شود.

پاکدشت با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =