فرماندار پیشوا: همکاری مردم با طرح محدودیت‌های کرونایی مناسب است

تهران- ایرنا- فرماندار شهرستان پیشوا گفت: در نخستین روز از اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی، همکاری مردم با مسوولان مناسب است و این امر موجب شده تا اهداف اجرای این طرح در اولین روز محقق شود.

حسین عباسی روز شنبه در جریان بازدید از روند اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در مناطق مختلف پیشوا گفت: همکاری مطلوب مردم و کسبه شهرستان پیشوا در اولین روز اجرای طرح هوشمند محدودیت‌ها در پیشوا باعث شد تا اهداف اجرای این طرح محقق شود و امید است این همکاری تا پایان ادامه داشته باشد.

وی افزود: این طرح یکی از راهبردهای مدیریت بیماری کرونا است که همگان موظفند تا به صورت کامل و بر اساس سیاست‌های ابلاغی آن را اجرایی کنند.

وی اظهار کرد: کسبه پیشوا همچون گذشته، همکاری خوبی را برای اجرای دستورالعمل‌ها با مسوولان داشته‌اند ولی انتظار است تا سطح همکاری‌ها افزایش یابد.
 
فرماندار پیشوا افزود: در کنار اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی از سوی مشاغل، مسوولان نظارتی موظفند تا به صورت مستمر از روند اجرای این طرح بازدید داشته و عدم همکاری صنوف و کوتاهی در اجرای مصوبات را با اعمال قانون همراه کنند.

وی گفت: ادارات و کارکنان اداری، واحدهای تجاری، بازرگانی، خدماتی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی و ترددها مشمول محدودیت‌ها و الزامات هستند و انتظار می‌رود که همگان به قانون پایبند باشند.

عباسی افزود: با توجه به حاکم بودن وضعیت قرمز کرونایی در پیشوا و بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا، فقط مشاغل گروه یک آن هم تا ساعت ۲۰ مجاز به فعالیت خواهند بود.  

وی تأکید کرد:اجرای موفق این طرح و بهبود وضعیت شهرستان از شرایط قرمز، تنها در گرو همکاری و همراهی مردم است.

پیشوا با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

بنابر اعلام ستاد مقابله با کرونا از امروز به مدت ۲ هفته، علاوه بر محدودیت فعالیت مشاغل گروه۲، ۲ و ۴ در شهرهای با وضعیت قرمز، تردد بین شهری با خودروی شهری نیز ممنوع است.

همچنین تردد خودروها در شهرها از ساعت ۹ شب تا ۴ بامداد نیز ممنوع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =