۴۶ میلیارد تومان تسهیلات کرونا در مرودشت پرداخت شد

شیراز-ایرنا-معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت گفت: ۴۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات کم بهره به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شده است.

رهام پیکری شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: از مجموع ۶۳ میلیارد تومان درخواست تسهیلات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا تا پایان آبان ماه ۹۹ بیش از ۴۶ میلیارد تومان به متقاضیان پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در مجموع عملکرد اکثریت بانک‌های این شهرستان در زمینه پرداخت این تسهیلات مثبت ارزیابی می‌شود اما بیشترین تسهیلات پرداخت شده توسط دو بانک ملی و صادرات صورت پذیرفته است.

وی اضافه کرد: با تلاش همه دستگاه های اجرایی و همراهی نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی بیش از ۷۰ درصد تسهیلات درخواستی مرودشت به متقاضیان پرداخت شده است.

فرماندار ویژه شهرستان مرودشت بیان کرد: این تسهیلات تاکنون به پنج هزار و ۴۰ کارفرما و یا واحدهای خود اشتغالی با هفت هزار و ۲۳۵ نیروی کار پرداخت شده است.

وی سهم شهرستان مرودشت را از مجموع تسهیلات پرداخت شده در استان بیش از ۱۰ درصد عنوان کرد و گفت: پس از مرکز استان، مرودشت با فاصله بیش از دو برابری نسبت به سایر شهرستان‌ها بیشترین میزان پرداخت تسهیلات کرونایی را داشته است که این مهم در قالب پیگیری و رصد مستمر از طریق کارگروه اشتغال و همکاری و تلاش مطلوب اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میسر شده است.

شهرستان مرودشت در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =