طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها با مشارکت شهروندان تکمیل می‌شود

ارومیه- ایرنا- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی گفت: طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها با مشارکت و همکاری شهروندان میسر می شود و همه باید در این خصوص، احساس مسوولیت کنند.

علی مصطفوی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی افزود: با توجه به ابتلای جمع کثیری از شهروندان استان به ویروس کرونا و از دست دادن جمعی از شهروندان لازم است تا مردم، مسوولان را در اجرای این طرح یاری کنند.

وی اضافه کرد: ما بسیار امیدوار هستیم که با همکاری شهروندان، شاهد کاهش شیوع این ویروس در آذربایجان غربی باشیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: مسوولان در صورت عدم رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا و عدم همکاری شهروندان قادر به کنترل این ویروس نخواهند بود.

وی از فعالان رسانه ای استان درخواست کرد تا جهت اقناع شهروندان نسبت به رعایت مصوبات ستاد ملی کرونا و اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیتها تمام تلاش خود را بکار گیرند.

مصطفوی با اشاره به نقش بانوان استان در ایام جنگ تحمیلی افزود: بانوان استان چه در نقش مادران و چه در نقش همسران و خواهران رزمندگان و شهدا نقش مهمی در پشتیبانی رزمندگان داشتند.

معاون استاندار آذربایجان غربی اظهار داشت: انتصاب یکی از بانوان فرهیخته استان به مدیریت و راهبری نهاد تعلیم و تربیت گامی مهم در تبیین نقش بانوان در اداره کرد جامعه است چرا که بانوان نیمی از جمعیت کشور را تشکیل داده اند. 

در این آیین از خدمات ابراهیم محمدی مدیرکل سابق قدردانی و مهین منافی به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان غربی معرفی شد.

آذربایجان غربی دارای ۶۲۵ هزار دانش آموز با پنج هزار مدرسه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =