بسیج نماد تاب آوری ملت تاریخ ساز ایران  است

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: بسیج سرمایه عظیم و تمام ناشدنی اسلام و ایران سرافراز است که تاب آوری و استقامت ملت تاریخ ساز ما را رقم زده است.

به گزارش ایرنا، حسین کلانتری روز شنبه با صدور پیامی هفته بسیج را گرامی داشت و گفت: بسیج شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

وی ادامه داد: هفته بسیج، بزرگداشت جانفشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است.
بسیج فهم درست و یک جوشش درونی و خروش تاریخی است که با ظهور اسلام تولد یافته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد همچنین تاکید کرد: در تایید این مفهوم بلند همین بس که مقام معظم رهبری می‌فرماید که بسیجی یعنی علی(ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود.

وی آورده است: الهی بودن اندیشه بسیجی در کلام امام عزیزمان به زیبایی هر چه تمام تر تبلور یافته و آن را لشکر مخلص خدا می خواند که دفتر تشکیل آن را همه مجاهدان از اولین تا آخرین امضا نموده اند.

کلانتری ابراز داشت: نقش ممتاز و برجسته بسیج در دوران دفاع مقدس آنچنان نمودی داشت که جهانیان را شگفت زده کرد و این محقق نگردید الا به خاطر عشق و فداکاری بسیج و بسیجی به ذات مقدس اسلام عزیز بود.

وی ادامه داد: زیبایی ترسیم پیوند میان بسیجیان عزیز و امام عصر( عج) از نگاه مقام معظم رهبری به گونه ای است که آن را پیوند ناگسستنی و همیشگی می‌داند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: این مقاومت جانان دشمن را از عقب نشینی و تسلیم شدن ملت بزرگ نا امید ساخته است و بدون تردید بلند اندیشی امام راحل (ره) چراغ راه آینده کشور شده است که می فرماید: اگر بر کشوری نوای دلنشین تفکر بسیجی طنین انداز شد چشم طمع دشمنان و جهانخواران از آن دور خواهد گردید.

وی در پایان این پیام آورده است: اینجانب مفتخرم که فرصت را مغتنم شمرده و در آغاز هفته بسیج، فرارسیدن پنجم آذر ماه مصادف با سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج را محضر همه بسیجیان مخلص و فداکار به ویژه خواهران و برادران عزیز بسیجی ام در سرتاسر استان کهگیلویه و بویر احمد تبریک عرض نمایم. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =