بسیج از مؤلفه های قدرت نظام اسلامی است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: بسیج از مؤلفه های قدرت نظام اسلامی است و امروز توانسته با حضور در صحنه های مختلف باعث عزت و اقتدار کشور شود.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری سازمان عقیدتی سیاسی نیروی اجتماعی،  حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا ادیانی در بیانیه ای به مناسبت هفته بسیج اعلام کرد: پنجم آذر ۱۳۵۸ دوراندیشی و آینده نگری امام راحل عظیم الشان مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین در یک سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی را نشان داد و با تشکیل این شجره طیبه یکی از درخشان ترین صفحات زرین کتاب نظام مقدس دینی و جمهوری نوپای اسلامی را رقم زد.ی ادامه داد: بدخواهان و دشمنان قسم خورده بر ضد آرمان های خمینی کبیر، تلاش می کردند از هر سو و با هر ابزاری از رشد و بالندگی انقلاب جلوگیری کنند. اما نهاد مقدس بسیج که یکی از مؤلفه های قدرت نظام اسلامی است، امروز توانسته با حضور در صحنه های مختلف ملی، منطقه ای و بین المللی باعث عزت و اقتدار کشور شود

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: بدون شک نقش آفرینی بسیجیان با اخلاص و با بصیرت در عرصه های مختلف جنگ تحمیلی – علم، فناوری و سازندگی – ترویج تولید داخلی و محرومیت زدایی و کمک به اقتصاد کشور و معیشت مردم در ایام بیماری منحوس کرونا در قالب گروه های جهادی، نشان از مسئولیت پذیری متعهدانه و انقلابی این شجره طیبه دارد.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی اضافه کرد: بسیج بر اساس آگاهی- عقلانیت – آرمانگرایی و معرفت دینی و انقلابی در عرصه های خطیر و سرنوشت ساز کشور و برای حفظ انقلاب و ارزشهای نظام اسلامی وارد میدان می شود. عمق راهبردی فرهنگی و تفکر بسیجی، مرزهای انقلابی کشور را در نوردیده است و فراتر از مرزها، مستضعفین جهان را زیر پرچم جبهه مقاومت گرد هم آورده است. و امروز کشورهای منطقه با انگیزه بیشتری از فرهنگ و تفکر بسیجی و برای عزت خود در مقابل استکبار و ایادی منطقه ای آن قد علم می کنند.  

وی در بخش دیگری از این بیانیه تاکید کرد: سازمان عقیدتی سیاسی ناجا ضمن گرامیداشت هفته پر خیر و برکت بسیج، اعتقاد دارد، فتح الفتوح مشکلات اقتصادی و فرهنگی کشور، داشتن تفکر و روحیه بسیجی و استفاده از ظرفیت عظیم نیروهای بسیج در تمام سطوح مدیریتی جامعه بوده و با تفکر بسیجی هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد. دو حلقه گمشده جامعه ما در این برهه حساس، تفکر بسیجی، روحیه بسیجی و اقدام بسیجی است که امتحان خود را در عرصه های مهم و سرنوشت ساز پس داده است.

حجت الاسلام و المسلمین ادیانی گفت: همه کارکنان و جوانان و مجاهدان فی سبیل الله در ناجا و در گام دوم انقلاب با تبعیت از ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) و با پیروی از مکتب سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که برگرفته از مکتب بسیج است، آماده تر از همیشه در خدمت اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

۲۹ آبان تا پنجم آذر ماه با عنوان هفته بسیج نامگذاری شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =

سرخط اخبار جامعه