ارتقای شبکه ارتباطی ۱۹ سایت همراه اول در خوزستان

اهواز-ایرنا- مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: شبکه ارتباطی ۱۹ سایت همراه اول در خوزستان با نصب تجهیزات و ارتقای تکنولوژی توسعه یافت.

رحیم فلاح زاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: عملیات توسعه و تقویت شبکه ارتباطی همراه اول به منظور رفع مشکلات پوشش آنتن دهی و استفاده بهینه شهروندان و ارایه شبکه همراه پرسرعت و با کیفیت در یک هفته گذشته انجام گرفت.
وی گفت: این عملیات با توجه به انجام کارهای روزانه جامعه و برخی امور زندگی مبتنی بر بستر دیتا و استفاده از ظرفیت‌های این تکنولوژی  در راستای جلب رضایت مندی مشترکان، انجام شد. 
مدیرمخابرات منطقه خوزستان ادامه داد: در ادامه پروژه فاز هشت عملیات توسعه و ارتقا در خوزستان، طبق برنامه ریزی مدون در مناطق شبکه پر ترافیک شهری، روستایی و جاده ای، ارتقای شبکه ارتباطی همراه اول انجام می‌گیرد. 

فلاح زاده ادامه داد: در این مرحله از توسعه فاز هشت شبکه ارتباطی همراه اول،  تجهیزات فنی و ارتقای تکنولوژی ۳G ، ۲G و ۴G طبق زمان بندی و در موعد مقرربر روی ۱۹ سایت مناطق پرترافیک شهری، جادهای و روستایی پارک فرهنگیان آبادان،پست فاز ۲ اهواز، نوترکی، امامزاده صالح و کلاه پر سیاه ایذه، سرحدآقا بهبهان، سبزآب دزفول، حاجی آباد رامهرمز، مرکز مخابرات حمیدیه، ایستگاه حسینیه خرمشهر، سه راهی تنبل لالی، سازمان پایانه،آلبوعلایج وسطی، اسکله، اسکله ۲۶ و سازمان بنادرکشتیرانی ماهشهر، پتروشیمی و رستوران مهران  مسجدسلیمان و کارخانه آسفالت هندیجان نصب و راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گرفت.

پروژه توسعه فاز هشت در خوزستان، بر اساس زمان بندی و با هدف گسترش، بهبود و تقویت پوشش آنتن دهی و ارایه شبکه ارتباطی همراه اول با کیفیت مطلوب و اینترنت پرسرعت به شهروندان در حال انجام است.

بیس از پنج میلیون مشترک همراه اول زیر پوشش شرکت مخابرات خوزستان هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =