تفکر بسیجی درهم کوبنده هر تهدید علیه جمهوری اسلامی است

همدان- ایرنا- امام جمعه ملایر گفت: مادامی که بسیج و تفکر بسیجی در کشور حاکم است، نظام جمهوری اسلامی تهدید نخواهد شد و امروز این شجره طیّبه در اقصی نقاط کشور، منطقه و جهان ریشه دوانیده و رشد کرده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام محمدباقر برقراری روز شنبه در دیدار فرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از بسیجیان شهرستان ملایر به مناسبت هفته بسیج، اظهار داشت: تفکر بسیجی تنها راه سرنگونی دنیای کفر، استکبار و سرمداران کفر جهانی است.

وی تفکر بسیجی را زمینه‌ساز ظهور دانست و افزود: کسانی در دوران ظهور امام عصر(عج) حاضر هستند که تفکر بسیجی دارند و زمینه را برای حکومت امام زمان(عج) مهیا می‌کنند.

امام جمعه ملایر ادامه داد: بسیجی یعنی فردی که در مکتب مهدویت درس خوانده باشد، در مکتب نائب بر حق مهدویت رشد کرده و در مکتب شهیدانی همچون سردار سلیمانی ایثار کرده تا بتواند زمینه‌ساز ظهور باشد.

حجت الاسلام برقراری به انتخابات مهم سال ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اشاره و بیان کرد: در این عرصه کسی باید بر اریکه خدمت به مردم تکیه بزند که خود مولود تفکر بسیجی و این شجره طیبه باشد تا مردم بهتر بتوانند شهد شیرین حکومت اسلامی را بچشند.

وی خطاب به بسیجیان تاکید کرد: تفکر بسیجی امروز باید بیش از گذشته توسعه یابد و با عملکرد خوب و مثبت در معرض دید مردم قرار گیرد که یک نمونه بارز آن کمک‌های مومنانه است و بسیج و سپاه در این عرصه بسیار موفق عمل کرد.

امام جمعه ملایر با اشاره به اینکه در طول تاریخ، اسلام دشمنان زیادی داشته و امروز نیز این دشمنی ادامه دارد گفت: تاریخ عوض نشده و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی که برآمده از متن دین اسلام است، همچنان دشمنانی در داخل و خارج وجود دارد.

حجت الاسلام برقراری تاکید کرد: همه ما وامدار انقلاب اسلامی هستیم و باید از آرمان‌های انقلاب و رهبری دفاع کنیم و نباید آرمان‌های انقلاب را فدای مصالح خود کنیم.

وی با اشاره به خدمات بسیج در عرصه مقابله با ویروس کرونا بیان کرد: تفکر بسیجی باید با عملکرد خوب در بین آحاد مردم ساری و جاری شود، این یک رسالت مهم بر دوش بسیجیان است.

دیدار فرمانده سپاه ملایر با امام جمعه این شهر

امام جمعه ملایر خواستار ادامه‌دار شدن کمک‌های مومنانه شد و گفت: کمک‌های مومنانه همچون دوران دفاع مقدس باید برای کمک به کادر درمان و پزشکی به عنوان سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا ادامه یابد و این خود گامی مهم در راستای کاهش شیوع ویروس کرونا و کمک به قشر نیازمند و محروم است.

حجت الاسلام برقراری همچنین خواستار همراهی مردم با اجرای محدودیت‌های جدید و کاهش ورودی بیمارستان‌ها و خروج از شرایط بحرانی شد و افزود: باید با رعایت کردن پروتکل‌های بهداشتی، ماندن در خانه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها همچون بسیج، به سلامت جامعه کمک کنیم و شرایط را تغییر دهیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه ملایر نیز دراین دیدار با بیان اینکه بسیجیان همواره با روحیه بسیجی در همه عرصه‌ها حاضرند، گفت: بسیج از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دوران دفاع مقدس، عرصه سازندگی، عرصه دفاع از کشور، سیل و زلزله و امروز در عرصه مبارزه با کرونا، فعالانه در صحنه و میدان حضور داشته است.

حجت الاسلام حمزه شیرزادی تفکر بسیجی را لازمه فائق آمدن بر مشکلات کنونی دانست و گفت: امروز روحیه و تفکر بسیجی باید هر چه بیشتر در بین آحاد مردم و مدیران تقویت شود.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه ملایر نیز دراین دیدار به فراگیر شدن تفکر بسیجی در سراسر جهان اشاره کرد و افزود: به برکت بسیج امروز امنیت در کشور حاکم است و کشورهایی که از این نعمت بی‌بهره هستند، امنیت از آنها سلب شده است.

سرهنگ علی‌اصغر فارسی افزود: بدون شک با حضور بسیجیان و نیروهای بسیجی می‌توان بر مشکلات موجود فائق آمد و در این عرصه خدمات بهتر و شایسته‌تری به مردم ارایه کرد.

همزمان با هفته بسیج بیش از ۱۰۰ عنوان برنامه در شهرستان ملایر برگزار می‌شود که با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا و اعمال محدودیت‌های جدید، حدود ۷۰ درصد این برنامه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha