بسیجیان در برابر هر فتنه‌ای‌ مستحکم ایستاده‌اند

تهران- ایرنا- فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس به مناسبت بزرگداشت روز بسیج مستضعفان، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: بسیجیان همواره در تقابل با هر فتنه و توطئه‌ای در سنگر مستحکم بسیج ایستاده‌اند تا تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنند.

به گزارش ایرنا،  فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس روز شنبه با صدور بیانیه‌ای به مناسبت بزرگداشت روز بسیج مستضعفان اظهار داشت: پنجم آذرماه، سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)،  تداعی کننده فداکارترین و آماده‌ترین جوانانی که در به ثمر رسیدن انقلاب و برپایی نظام اسلامی، ایستادگی و مقاومت در دوران تاریخی هشت سال دفاع مقدس است که تا به امروز برای حفظ و حراست از دستاوردهای سترگ انقلاب اسلامی از جان و آرامش خود گذشتند.

این بیانیه افزود: بسیجیان این رهپویان و رهروان واقعی سالار شهیدان با لبیک به ندای حسین زمان خود، مردانه به سوی جبهه‌ها شتافتند و عارفانه جان خود را نثار کردند تا امروز کشور اسلامی ایران در امنیت کامل بدرخشد.

فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس یادآور شد: قلب‌های نورانی و دلباخته میلیون‌ها بسیحی عاشق، لبریز از عشق و ارادت به مقتدای خود حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) است و در این راه، همیشه مستحکم و پایدار و همواره گوش به فرمان ولایت،  آماده جان نثاری در راه سربلندی و عزت اسلام و سرافرازی ملت مسلمان ایران هستند.

این بیانیه خاطرنشان کرد: بسیجیان همواره در تقابل با هر فتنه و توطئه‌ای در سنگر مستحکم بسیج ایستاده‌اند تا تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنند. چرا که در هنگامه دفاع از مهین، فرزند محرم و گوش به فرمان ولایت و در جنگ نرم و مصاف با تنگنای اقتصادی، فرزند رمضان است و در هر محدودیتی که قرار گیرد آن را به پیشرفتی عظیم مبدل می‌سازد.

فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس افزود: بسیجیان در راه پاسداری از ارزش‌ها و نبرد اقتصادی با سرلوحه قرار دادن رهنمودهای ولی امر مسلمین و با رویکرد اقتصاد مقاومتی، جهادگرانی پرتوان و پیشگام در عمل هستند که با تعهد و پایبندی به اصول و آرمان‌های انقلابی، خواب‌های شوم استکبار جهانی در گسست اتحاد و یگانگی انسجام ملت را آشفته می‌سازند.

این بیانیه یادآور شد: فرهنگ و تفکر بسیجی فراتر از جغرافیای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، عرصه ظهور جبهه مقاومت در منطقه را نوید بخشید و راهبرد غرب و متحدانش را در برابر جبهه مقاومت به بن بست کشاند و منجر به تغییر معادلات و موازنه نبرد به نفع جبهه ضد تروریسم گردید به گونه‌ای که نشان‌های افول استکبار جهانی در رأس آن آمریکای جهانخوار و رژیم صهیونیستی جنایتکار بیش از پیش در حال تبلور است.

فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس خاطرنشان کرد: هفته بسیج نه تنها بهانه‌ای برای زنده نگه داشتن این ارزش‌ها در بین آحاد ملت، به ویژه جوانان پرشور و صادق است، فرصت مغتنمی است تا دولتمردان و مسئولان کشور با تأسی به تفکر و روحیه بسیجی، برای عزت و منافع ملی در نبرد با دنیای استکبار که به فرموده رهبر معظم انقلاب جنگ کنونی در جهان، جنگ اراده‌ها است،  بر ظرفیت بسیج و فرهنگ بسیجی به عنوان اولی‌ترین و راسخ‌ترین نیروی عظیم مردمی در مواجهه با مشکلات کشور در کلیه ابعاد، تکیه و ایستادگی کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =