۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۳۷
کد خبرنگار: 1450
کد خبر: 84118247
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرداری پلدختر به حالت آماده باش کامل است

خرم‌آباد - ایرنا - شهردار پلدختر گفت: با توجه به اعلام هواشناسی استان مبنی بر ادامه بارش های پاییزی و احتمال وقوع سیلاب اقدام های پیشگیرانه در زمینه کنترل اوضاع شهری انجام و شهرداری این شهر به حالت آماده باش کامل است.

محمد شرفی نصیری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در پلدختر اظهار داشت: کلیه نیروهای خدمات شهری با امکانات در دسترس برای مقابله با هر نوع بحران و مشکلات احتمالی ناشی از بارندگی در سطح شهر آمادگی دارند.

وی افزود: آتش نشانی و کلیه نیروهای خدماتی شهرداری با آماده سازی ماشین آلات سبک و سنگین برای کنترل اوضاع و مقابله با سیلاب های احتمالی تجهیز شدند.

شهردار پلدختر با بیان این که طی ۲ روز بارندگی در سطح شهر مشکلی از نظر رواناب ها و جاری شدن سیلاب مشاهده نشده به مردم توصیه کرد: در صورت مشاهده هرگونه حوادث احتمالی از قبیل آبگرفتگی معابر، انسداد جداول و غیره جهت حضور به موقع نیروها و استقرار امکانات در اسرع وقت با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی پلدختر تماس حاصل کنند.

شرفی نصیری افزود: لایروبی جداول و جمع آوری نخاله های سطح شهر پیش از وقوع بارندگی توسط نیروهای شهرداری انجام و تدابیر لازم اندیشیده شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =