اعلام زمان جدید درخواست انتقال دانشجویان ایثارگر

تهران - ایرنا - زمان جدید ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال رشته‌های تحصیلی گروه علوم پزشکی نیمسال اول ۱۴۰۰ - ۹۹ دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی جدیدالورود اعلام شد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از «ایثار»، اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از اداره کل شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: با توجه به اینکه ثبت‌نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری در برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی با تأخیر انجام خواهد شد زمان ثبت درخواست متقاضیان نقل و انتقال رشته‌های تحصیلی گروه علوم پزشکی نیمسال اول ۱۴۰۰ - ۹۹ دانشجویان شاهد و ایثارگر به تاریخ ۸ تا ۱۲ آذر سال جاری برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جدیدالورود تغییر یافته است.
در این اطلاعیه آمده است: ثبت درخواست متقاضیان پذیرفته شده در نیمسال اول سال تحصیلی جاری پس از ثبت‌نام در دانشگاه محل قبولی و دریافت شماره دانشجویی و از طریق مراجعه به سایت shahedtransmission.behdasht.gov.ir امکان‌پذیر خواهد بود.
این اطلاعیه تصریح کرده است: انتقال دانشجو صرفاً از طریق سامانه مربوطه صورت می‌گیرد و فقط مدارک و تقاضاهای ارسال شده از طریق سامانه مورد بررسی و ملاک عمل خواهد بود و به درخواست‌هایی که خارج از سامانه و یا پس از پایان مهلت زمانی اعلام شده اقدام شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

برگزاری کلاس آموزشی مجازی دارت جانبازان و ایثارگران

نخستین دوره کلاس‌های آموزش مجازی در خصوص قوانین و مقررات فنی رشته دارت در باشگاه ورزشی شهدای کارمند برگزار شد.

نخستین دوره کلاس‌های آموزش مجازی رشته دارت به همت اداره کل امور ورزشی و اردویی بنیاد شهید و امور ایثارگران و همکاری انجمن دارت فدراسیون ورزش‌های همگانی و اداره کل امور هنری بنیاد با هدف ارتقا و توسعه این رشته در بین ایثارگران برگزار شد.
محتوای این آموزش پس از تدوین در قالب یک برنامه تصویری جهت دسترسی همگانی در پایگاه اطلاع‌رسانی ایثار بارگذاری می‌شود و کلاس‌های آموزش مجازی در سایر رشته‌های ورزشی نیز به زودی در اختیار ایثارگران قرار خواهد گرفت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =