اصناف البرز ۳۰ زندانی جرایم غیرعمد را آزاد می کنند

کرج - ایرنا - رییس سازمان بسیج اصناف سپاه امام حسن مجتبی (ع)‌ استان البرز گفت: مرکز نیکوکاری و بسیج اصناف استان تاپایان هفته بسیج بین ۲۵ تا ۳۰ زندانی جرایم اقتصادی و غیرعمد این استان را آزاد خواهند کرد.

سرهنگ پاسدار علی ترکاشوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرکز نیکوکاری اصناف و بسیج اصناف استان عزم خود را جزم کرده  تا در روز چهارم آذرماه جاری ، مراسم آزادی زندانیان را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کند.

وی اظهار داشت: اتحادیه ها و اصناف استان در حالی که بیشترین آسیب را از تحریم و کرونا دیده اند اما  مبالغ زیادی را برای آزادی این زندانیان جمع آوری کرده اند.

وی گفت: این خیران درصدد هستند که تا تعداد بیشتری از این محکومان را در این مدت آزاد کنند.

ترکاشوند همچنین به اجرای طرح محدودیت فعالیت اصناف در مدت ۲ هفته اشاره کرد و افزود: در اجرای این طرح به کمک اتاق اصناف آمده ایم تا بر فعالیت کنترل قیمت ها در بازار نظارت داشته باشند.

وی اضافه کرد: بر اجرای این طرح پنج تیم نظارت بر واحدهای تولیدی، پنج تیم نظارت بر واحدهای توزیعی و ۵۰ تیم نظارت بر فعالیت تمام صنوف و اتحادیه ها فعال شده اند.

تولید روزانه یک میلیون عدد ماسک در استان

رییس بسیج اصناف استان البرز با اشاره به تولید ماسک دولتی در واحدهای مورد نظر با بهترین کیفیت و پایین ترین قیمت، گفت: هم اکنون روزانه حدود یک میلیون عدد ماسک سه لایه کاملا بهداشتی و استاندارد با بالاترین کیفیت در این واحدها تولید می شود.

وی بیان داشت: این تولیدات نه تنها نیاز استان را برطرف می کند بلکه این تولیدات نیاز سه استان قم، سمنان و گیلان را نیز مرتفع می کند.

ترکاشوند با اشاره به برگزاری برنامه های هفته بسیج افزود: امسال با توجه به شرایط موجود برگزاری برنامه های هفته بسیج همچون سال های گذشته را نداریم ولی چند دیدار با خانواده معظم شهدا را خواهیم داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =