مدیرکل ارشاد: مراکز فرهنگی و هنری قزوین تعطیل شد

قزوین- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با اشاره به اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها از امروز اول آذرماه، گفت: تمامی مراکز و برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح این استان به جز چاپخانه‌ها و رسانه‌ها به مدت ۲ هفته تعطیل شدند.

به گزارش ایرنا، محمدحسین اسماعیلی روز شنبه با اعلام این خبر افزود: در محدودیت‌های ۲ هفته ای سالن های سینما، تئاتر، آموزشگاههای هنری، نگارخانه ها، مراکز مهارت آموزی و آموزش زبان در این استان تعطیل است و آموزشها فقط به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 

وی اظهار داشت: در محدودیت‌های دو هفته آینده، چاپخانه‌ها جزو گروه یک حساب شدند، بنابراین فعالیت خودشان را خواهند داشت و همچنین نشریات و کارهایی که با حوزه چاپ سر و کار دارند مشکلی برای ادامه فعالیت نخواهند داشت و واحدهای خدمات چاپی تعطیل هستند.

اسماعیلی ادامه داد:  ۲ هفته آینده تمامی فعالیت‌های غیرضروری به جز مشاغل گروه یک، تماما تعطیل هستند و مجموعه عالیت‌های هنری و سینمایی که جزو مشاغل گروه سه هستند نیز تعطیل خواهند بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت : امیدواریم با رعایت این محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها در طول روزهای آتی، شاهد کاهش ابتلا و مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا باشیم تا فعالیت‌های فرهنگی و هنری دوباره از سر گرفته شود.

محدودیت های کرونایی از ساعت ۲۴ روز گذشته در استان قزوین همزمان با سراسر کشور آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =