۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۹
کد خبرنگار: 1168
کد خبر: 84118168
۰ نفر

برچسب‌ها

رمان "مستانه" در خوی رونمایی شد

ارومیه- ایرنا- رمان "مستانه" با نویسندگی "رقیه جوادی" با حضور اهالی قلم، اندیشه و رسانه خوی، در فضای مجازی رونمایی شد.

مدیر انتشارات شعر سپید خوی به عنوان ناشر این اثر روز شنبه در آیین رونمایی از این رمان، با اشاره به ویژگی های آن گفت: این کتاب به شدت احساسی و عاطفیِ جدی بوده و به روابط عمیق انسانی اشاره کرده است.

اسماعیل لطفی، رمان های عاطفی را دارای خصوصیات خاص جذاب برای خواننده حرفه ای عنوان کرد و اظهار داشت: نویسنده مستانه با خلق عشق سمبلیک اما مدرن و دارای همه جنبه های یک زندگی امروزی که مشکلات، شیرینی ها و تلخی های هر زندگی، و فعال و مشارکت کننده در یک زندگی اجتماعی، آن را با قلم شیوا و نثری روان، برای خواننده خود جذاب کرده است.

این نویسنده، وجود مولفه های عاطفی در این رمان را از نقاط بارز این کتاب داستان دانست و گفت: قلم نویسنده با بکارگیری و استخدام واژه های خوب و روان، تخیلات خواننده را به سمت روح آرام و پرعاطفه می کشاند.

رییس نهادکتابخانه های عمومی خوی نیز در این آیین با اشاره به سیاست های این اداره در حوزه کتاب و ترویج کتابخوانی اشاره کرده و گفت: این نهاد با وجود کرونا، به صورت مجازی در خدمت اهالی فکر و قلم بوده و در ترویج کتابخوانی به سیاست های کاری خود ادامه می دهد.

هادی درستی افزود: رونمایی، نقد و بررسی و مباحث مرتبط با حوزه نشر و تبلیغ نویسندگی و خوانش کتاب از جمله برنامه های نهادکتابخانه های عمومی شهرستان خوی است.

کتاب مستانه در ۳۴۴ صفحه و با تیراژ هزار نسخه توسط شعرسپید و به تاریخ ۱۳۹۹ چاپ شده است.

نوبت اول چاپ این کتاب، به سال ۱۳۹۴ با انتشارات "مبین اندیشه"چاپ شده بود.

انتشارات "شعرسپید"، ناشری فعال در حوزه کتب علوم انسانی بوده و تاکنون ۳۰۰ عنوان کتاب در حوزه های مختلف و به صورت تخصصی چاپ و نشر داده است.

شهرستان خوی دارای ۹باب کتابخانه عمومی در سطح شهر و شهرهای حومه خود است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =