۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۶
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84118149
۰ نفر

برچسب‌ها

کشف ۱۰۰ فقره موبایل‌قاپی در تهران

تهران- ایرنا- سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری ۲ موبایل قاپ خبر داد و گفت: آنان به ۱۰۰ فقره موبایل قاپی اعتراف کردند.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سرهنگ «ضرغام آذین» روز شنبه در این باره تصریح کرد: با وقوع چند فقره موبایل قاپی در محدوده سرکلانتری دوم پلیس پیشگیری توسط راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت، شناسایی و دستگیری متهمان در اختیار تیم های گشت انتظامی سرکلانتری دوم قرار گرفت.

وی عنوان کرد: گشت زنی های هدفمند ادامه داشت تا اینکه روز گذشته تیم عملیات کلانتری ۱۳۷ نصر حین گشت زنی در محدوده کلانتری متوجه سرقت تلفن همراه خانمی توسط دو موتورسوار می شوند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه گشت انتظامی کلانتری برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند، گفت: سارقان با افزایش سرعت قصد متواری از محل را داشتند که به علت عدم تعادل، با زمین برخورد و موفق به فرار نمی شوند.

وی عنوان کرد: هر دو موتورسوار در یک عملیات پلیسی دستگیر و در بازرسی بدنی از آنان تلفن همراه مال باخته کشف و متهمان به جرم ارتکابی اعتراف کردند.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: متهمان به کلانتری نصر انتقال و در تحقیقات مقدماتی به ۱۰۰ فقره موبایل قاپی با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.  

 آذین اضافه کرد: تاکنون تعدادی از مال باختگان شناسایی و سارقان برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضائی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =