کشف ۳۰ میلیارد ریالی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در تهران

تهران- ایرنا- رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی انبار لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در مرکز تهران خبر داد و گفت: این کالاها که به ارزش ۳۰ میلیارد ریال برآورد شده‌اند در مرکز تهران کشف و ضبط شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام پلیس تهران بزرگ، سردار «علی ذوالقدری» روز شنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: در روز گذشته خبری مبنی بر دپو لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در انباری در حوالی بازار بزرگ تهران دریافت شد و بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی محل انباری در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از صحت خبر دریافتی داشت، تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حاکی از این بود که مالک انباری با همکاری همدستش مقدار فراوانی لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق تهیه و در این انبار جمع آوری و دپو کرده‌است.

ذوالقدری ابراز داشت: با شناسایی هویت متهمان نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری هر دو متهم و بازرسی از این انبار اخذ شد.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی، تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت پایتخت به آدرس اعلامی اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی هر دو متهم را دستگیر و در بازرسی از این انبار ۵۰ هزار عدد لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق فاقد مجوزهای گمرکی و بارنامه کشف کنند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را حدود ۳۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: با دستور قضائی، انبار مذکور پلمب و هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی، در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =