استاندار تهران: استمرار روحیه بسیجی برای مقابله با کرونا ضروری است

تهران- ایرنا- استاندار تهران با صدور پیامی به مناسبت هفته بسیج نوشت: استمرار روحیه بسیجی برای مقابله با کرونا ضروری است.

در پیام «انوشیروان محسنی‌بندپی» که نسخه‌ای از آن روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: «بسیجی» خاطره جوانمردان پاکدامن و غیوری است که مدال جنگ و دفاع مقدس را محراب عبادت ساخته و با عزمی راسخ به دفاع از آرمان‌ها و ارزش های انقلاب اسلامی پرداختند و در برابر ابرقدرت‌ها ایستادند؛ آنان با نثار جان خود به نسل‌های پس از خود درس‌های بزرگی آموختند درس‌هایی که امروزه در قالب «تفکر بسیجی» شکل می‌گیرد و به اشکال مختلف در بطن جامعه وارد می‌شود.
 
در ادامه این پیام آمده است: شناخت و درک بیشتر و عمیق‌تر از فرهنگ و تفکر بسیجی کمک می‌کند تا در زنده نگهداشتن و تداوم این روش و منش بکوشیم و فرهنگ معنویت، شهادت، غیرت، دینداری، استقلال و آزادی را سرلوحه فعالیت‌های شخصی و اجتماعی قرار دهیم و بسیجی‌وار همواره آماده حضور در صحنه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و نظامی باشیم.
 
در این پیام نوشته شده است: امروز نقش بسیجیان در زمینه مبارزه با ویروس کرونا بسیار سازنده است و ظرفیت عظیم بسیج آمادگی کامل برای مبارزه با ابعاد مختلف بیماری کرونا را دارد؛ با توجه به اعمال محدودیت‌های جدیدی کرونایی استمرار روحیه بسیجی در میان آحاد جامعه جهت مقابله با این ویروس ضروری بوده و امید است که با همراهی مردم و مسئولان بتوانیم از این شرایط دشوار عبور کنیم.

همچنین در ادامه این پیام استاندار تهران یاد و خاطره شهیدان و حماسه‌سازان بسیجی در عرصه‌های مختلف، دفاع از انقلاب و میهن اسلامی از جمله شهدای امنیت، شهدای مدافع حرم و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته است.

هفته بسیج امسال از ۳۰ آبانماه آغاز شد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =