۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۸
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 84118078
۰ نفر

برچسب‌ها

موچش پربارش ترین شهر کردستان شد

سنندج - ایرنا - معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی کردستان گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته تمام نقاط این استان شاهد بارش باران بود که موچش در کامیاران با ۷۵ میلیمتر پربارش‌ترین شهر بود.

علی پناهی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این مدت بیشترین بارش استان پس از موچش، در کامیاران با ۷۰ میلیمتر، قاملو با ۶۴ میلیمتر، قروه با ۵۶ میلیمتر، مریوان با ۵۴ میلیمتر، سنندج ۲۹ میلیمتر و سلین ۴۶ میلیمتر به ثبت رسیده است

وی یادآور شد: طبق بررسی نقشه‌ها و خروجی مدل‌های هواشناسی از ظهر امروز تا روز سه شنبه هوا نسبتا پایدار و شرایط بارش ضعیف می‌شود که بر اثر آن در این مدت دمای شبانه و اول صبح افت خواهد کرد و دوباره در اکثر نقاط استان به محدوده صفر و زیر صفر خواهد رسید.

پناهی تاکید کرد: با شروع بارش‌های پاییزه، نزولات جوی این استان در سال زراعی جاری از ۹۸ درصد آمار منتهی به ۲ آذر آبان، ۲۸درصد بیشتر از سال گذشته است.

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی کردستان افزود: پیش‌بینی‌ها برای ۱۱ آذر تا ۱۱ دی در اغلب نقاط استان نرمال و در بخش‌های محدودی در غرب استان پنج تا ۱۰ میلیمتر بیشتر از نرمال پیش بینی شده که انتظار می‌رود این روند مقداری از کاهش بارندگی ۲ ماه اول پاییز را جبران کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =