مردم پلدختر از بازسازی عملیات والفجر ۹ استقبال کردند

خرم‌آباد - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: بازسازی عملیات والفجر ۹ همزمان با نخستین روز هفته بسیج در این شهرستان صورت گرفته و استقبال شهروندان را در پی داشته است.

 به گزارش خبرنگار ایرنا سرهنگ منصور کریمی فرد روز شنبه در دیدار با امام جمعه پلدختر اظهار داشت: بازسازی عملیات والفجر ۹ سال های گذشته در سایر شهرهای لرستان و امسال به واسطه امید دهی به مردم سیل‌زده در این شهرستان اجرا شده است.

وی اظهار داشت: :۶۰ برنامه فرهنگی، ورزشی و عمرانی همزمان با هفته بسیج در پلدختر برگزار می شود که برنامه بازسازی عملیات والفجر ۹ نیز طی پنج روز در حال برگزاری است.

سرهنگ کریمی فرد یادآور شد: برق‌رسانی و آب‌رسانی به مکان‌های همجوار برگزاری بازسازی عملیات والفجر۹ از برکاتی بود که موجب تقویت اتحاد بین مردم و مسوولان می شود.

وی به چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج به فرمان حضرت امام (ره) اشاره کرد و افزود: بسیج با شعار محوری خدمت دهی در میدان عمل، ثمرات بسیاری برای نظام داشته و امروز نیز با توجه به شیوع ویروس کرونا در کنار مدافعان سلامت در حال شناسایی و خدمات قرنطینه بیماران است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر اعتقاد قلبی به خداوند را مهمترین ویژگی بسیج عنوان کرد و افزود: : اطاعت محض از ولایت فقیه، اخلاص، تواضع و فروتنی، غیرت دینی در برابر ناهنجاری های اجتماعی، حسن خلق، شجاعت و شهادت طلبی از ویژگی‌های بسیج مکتبی به شمار می رود.

سرهنگ کریمی فرد گفت: تقدیر از مدافعان سلامت، برگزاری مسابقات مجازی کتابخوانی، نشست های بصیرتی سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده و ویزیت رایگان مردم مناطق محروم از برنامه های هفته بسیج در شهرستان پلدختر است.

برنامه های گرامیداشت هفته بسیج از ۳۰ آبان آغاز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها