۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۴۴
کد خبرنگار: 940
کد خبر: 84118029
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

استعدادیابی بوکس در خراسان رضوی آغاز شد

مشهد- ایرنا- رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: طرح استعداد یابی همگانی بوکس در رده سنی نونهالان و نوجوانان این استان به صورت مجازی آغاز شد.

امیر حسین اخوان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این طرح علاقه‌مندان کلیپ‌های کوتاه خود را به آدرس هیات استان در فضای مجازی ارسال و در پایان هر ماه از هر رده سنی یک نفر برتر در حضور خانواده وی همراه با مربی او مورد تقدیر قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: گزارش این کلیپها نیز بصورت مکتوب و مصور به اداره کل ورزش و فدراسیون بوکس ارسال می‌شود.

رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: در این استان ورزشکاران بسیار مستعد این رشته وجود دارند که استعدادیابی آنها نیازمند اجرای طرح منظم و مرتب است.

وی با قدردانی از رییس فدراسیون بوکس و کمیته استعدادیابی فدراسیون و مسوولان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی افزود: استعدادیابی در رده سنی پایه، آینده سازی برای این رشته المپیکی است و اگر با دقت و صبر استعدادیابی مناسب انجام دهیم، تامین فنی مناسبی برای تیمهای استان خواهیم داشت.

اخوان ادامه داد: بطور میانگین هر روز ۱۵ کلیپ دریافت می‌کنیم که در این کلیپها یکی از نونهالان استان به نام متین مهری مورد توجه فدراسیون نیز قرار گرفت بطوریکه قرار شد کلیپ حرکات وی به فدراسیون آسیایی بوکس نیز ارسال شود.

سه هزار ورزشکار و ۷۵ مربی در ورزش بوکس خراسان رضوی به صورت سازمان یافته فعالیت می‌کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha