علوی: سرمربی استقلال قبل از صحبت کردن کمی فکر کند

تهران- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان، گفت: سرمربی استقلال مثل فامیل‌اش قبل از صحبت کردن کمی فکر کند.

سیدمحمد علوی در گفت و گو با ایرنا، درباره پیروزی شب گذشته فولاد خوزستان مقابل استقلال در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشورمان اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم. همانطور که دیدید بیشتر بازی در اختیار ما بود و کاملا در مسابقه مسلط بودیم.روی یک غافلگیری که واقعا نمی‌دانم پنالتی بود یا خیر گل خوردیم اما بچه ها به خودشان آمدند و دو گل خوب زدن تا برنده این بازی باشیم. خدا را شکر می کنم که از یک بازی خانگی سخت، سر بلند بیرون آمدیم.

وی ادامه داد: ما به این پیروزی نیاز داشتیم. از بعد از بازی با ذوب آهن خیلی زحمت کشیده بودیم و خیلی تمرین کرده بودیم تا بتوانیم استقلال را شکست بدهیم که این اتفاق حاصل شد.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به فحاشی محمود فکری به اعضای کادر فنی این تیم پس از بازی با فولاد گفت: صحبت‌های فکری آنقدر رکیک بود که حتی دوست ندارم آنها را به یاد بیاورم. وقتی کسی مربی می‌شود باید حواسش به رفتارش باشد چون نقش یک معلم را دارد. یک سرمربی باید بداند جایگاهش چیست، ما الگو هستیم و باید حواسمان به رفتارمان باشد.

علوی ادامه داد: الان دوران تکنولوژی است و آنقدر دوربین وجود دارد که نباید هر حرفی را هرجایی بزنیم. الفاظی که فکری از آن استفاده کرد گویای همه چیز هست و من واقعا دوست ندارم در مورد آن صحبتی بکنم.

وی خاطر نشان کرد: الفاظی که فکری گفت و فحاشی هایی که انجام داد بسیار زشت و زننده بود. فوتبال جایگاه خودش را دارد اما خانواده هر فردی خط قرمز آن شخص است و نباید یک نفر به خودش اجازه بدهد که فحاشی کند.

سرپرست تیم فولاد خوزستان گفت:بازی را بردیم و ممکن است یک روز هم ببازیم اما نباید به راحتی فحاشی کنیم. ای کاش سرمربی استقلال مثل فامیلی اش یک مقدار فکر می‌کرد و بعد حرف می‌زد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =