توسعه همکاری‌های مشترک آموزشی وزارت صمت و هلال‌احمر

تهران - ایرنا - معاونین آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت و جمعیت هلال احمر در جلسه‌ای، زمینه‌های همکاری‌ میان دو مجموعه را بررسی کردند.

به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال‌احمر، دکتر خسرو رحمانی در دیدار با دکتر قبادیان معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت، پس از معرفی ظرفیت ها و عملکرد هر ۲ معاونت، به بحث و بررسی زمینه های همکاری مشترک، پرداختند.

بنا بر این گزارش در این دیدار مقرر شد، کمیته مشترک تخصصی جهت بررسی چگونگی انجام همکاری‌های دوجانبه و فراهم آوری زمینه امضای تفاهم نامه جامع تشکیل شود.

در این نشست «آموزش و ارتقاء دانش فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت در سراسر کشور در زمینه نحوه مواجهه با سوانح و حوادث در زمان وقوع بحران ها، امداد و کمک های اولیه» و «تامین نیازهای پژوهشی و فناورانه ارز بر جمعیت هلال احمر از طریق مهندسی معکوس تجهیزات مورد نیاز آن سازمان از بستر طرح توانمندسازی تولید و توسعه اشتغال پایدار (تاپ)»، حضور جمعیت هلال احمر در نمایشگاه "نیاز" هفته پژوهش جهت ارائه تجهیزات فناورانه مورد نیاز هلال احمر از جمله مباحث طرح شده برای پیگیری در کمیته تخصصی مشترک بودند.

همچنین توسعه آموزش های همگانی و مجازی و مشارکت شرکت ها و اتحادیه ها در راستای مسئولیت اجتماعی آنها، رفع نیازهای پژوهشی و فناوری جمعیت هلال احمر از طریق سامانه ای که در اختیار وزارت صمت است و برگزاری جلسات کارشناسی برای استفاده از ظرفیت های مشترک از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =