۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۰۹
کد خبرنگار: 996
کد خبر: 84117594
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

مصوبات ستاد کرونا سختگیرانه در بروجرد اجرا می‌شود

بروجرد - ایرنا - سرپرست فرمانداری بروجرد گفت: مصوبات ستاد کرونا سختگیرانه در بروجرد آغاز شده و با واحدهای متخلف که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند، برخورد قانونی خواهد شد.

احمد گودرزیان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بروجرد نسبت به دیگر شهرستان‌های استان در وضعیت فوق قرمز قرار دارد لذا محدودیت‌های جدید و سختگیری‌ها بیشتر برای رعایت پروتکلهای بهداشتی از امروز اجرا شده است.

وی تاکید کرد: اجرای موفق اعمال محدودیتهای جدید در راستای مبارزه با کرونا نیازمند همکاری مردم است.

وی بیان کرد: در نخستین روز اجرای طرح در بازرسی به عمل آمده بیش از ۹۵ درصد صنوف تعطیل و به مابقی تذکر داده و تعطیل شدند.
سرپرست فرمانداری بروجرد بیان کرد: برابر مصوبه ستاد کرونا بروجرد با شدت و جدیت بیشتری تصمیمات پیرامون محدودیتهای جدید اعمال و بنا شده که بحث گروه‌های ۲، سه و چهار با اهمیت بیشتری به اجرا در آید تا بتوانیم این اوضاع آشفته را کنترل و از میزان مبتلایان به ویروس کرونا کم کنیم.
گودرزیان تاکیدکرد: ۲۰ تیم با همکاری دستگاه‌های مرتبط با اعمال محدودیتهای جدید در ۲ نوبت صبح و عصر در سطح شهر فعالیت داشته و با واحدهای متخلف برابر قانون برخورد می‌کنند.

وی ورود هرگونه خودروی غیربومی به بروجرد را به دلیل شرابط حاد این شهرستان ازنظر کرونا ممنوع اعلام کرد و گفت: ورودی‌های بروجرد به شدت کنترل می شود و با افراد متخلف برخورد خواهد شد.

وی اظهار داشت: آمار مبتلایان به کرونا روزانه حدود ۹۰ نفر بوده و تعداد فوتی‌ها در حال افزایش است و امیدواریم در طرح ۲ هفته قرنطینه و اعمال محدودیتها بیماری کرونا کنترل و آمار مبتلایان کاهش یابد.

از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون ابتلای قطعی۵۳ هزار و ۷۹ شهروند لرستانی به ویروس کرونا تایید شده است که از این تعداد یکهزار و ۵۵ نفر نیز جان باخته اند.

استان لرستان هم اکنون در وضعیت فوق قرمز شیوع کرونا قرار دارد، تنها شهرستان چگنی وضعیت زرد دارد و مابقی شهرستانها در حالت نارنجی یا قرمز هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها