صف خرید لاستیک با نرخ دولتی در شرایط کرونایی بیجار

سنندج - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بیجار گفت: کم بودن تعداد نمایندگی فروش لاستیک با نرخ دولتی شرکت‌های تولیدی داخلی در این شهرستان، موجب ازدحام جمعیت و تشکیل صف مقابل این واحدها در شرایط کرونایی شد.

سیدعلی میرآقایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اداره صمت تنها وظیفه نظارت بر عرضه دارد و اینکه شرکت‌های تولیدی در شهرستان‌ها چند نماینده عرضه و فروش داشته باشند در حوزه اختیارات ما نیست.

وی افزود: توزیع لاستیک با نرخ دولتی امروز در تنها نمایندگی لاستیک یزد تایر در شهر بیجار آغاز شده و ماموران این اداره بر توزیع نظارت می‌کنند.

او با اشاره به اینکه اقدام اولیه جهت تعطیلی این واحد صورت گرفت، یادآور شد: در شرایط کرونایی ازدحام جمعیت غیر قانونی است اما برغم مشکلات موجود بخاطر نیاز مردم به لاستیک، واحد تعطیل نشد.

میرآقایی تاکید کرد: با همکاری نیروهای انتظامی شهرستان و ماموران اداره صمت، سعی کردیم فاصله اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این محل صورت گیرد.

وی گفت: اگر شرکت‌ها و نمایندگی فروش و عرضه چنین کالاهایی قبل از فروش با اداره صمت هماهنگ کنند با اتخاذ تدابیر بهتری می‌توان از ایجاد صف و بروز مشکل برای مردم جلوگیری کرد.

شهرستان ۸۹ هزار نفری بیجار در ۱۴۲ کیلومتری شرق شهر سنندج مرکز استان کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =