۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۹:۵۵
کد خبرنگار: 782
کد خبر: 84117461
۰ نفر

برچسب‌ها

پسر بزرگ ترامپ کرونا گرفت

تهران –ایرنا- «دونالد ترامپ جونیور» (Donald Trump Jr) پسر ارشد دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز به بیماری کووید-۱۹ مبتلا شد، بارون ترامپ کوچک ترین فرزند این خانواده پیش تر به این بیماری مبتلا شده بود.

به گزارش روز شنبه ایرنا، تارنمای خبر گاردین با انتشار این خبر نوشت: پس از مشخص شدن بروز علائم این بیماری اکنون نتیجه آزمایش ترامپ جونیور به ویروس کرونا مثبت اعلام شد، وی چهارمین فرد از خانواده ترامپ است که به این بیماری مبتلا می شود.

گاردین افزود: ترامپ جونیور ۴۲ساله، پس از ابتلای یکی از افراد نزدیک به وی به کووید-۱۹ تلاش بسیاری برای مبتلا نشدن به این بیماری کرد، اما اکنون سخنگوی وی اعلام می کند که علائم این ویروس در ترامپ جونیور دیده شده و اکنون او در قرنطینه به سر می برد.

بنابراین گزارش تاکنون دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، ملانیا ترامپ و بارون ترامپ هر سه به ویروس کرونا آلوده شده اند.

گاردین درحالی خبر از ابتلای فرزند ارشد ترامپ به کووید-۱۹ خبر می دهد که رئیس جمهوری آمریکا از فوریه گذشته که آغاز شیوع این بیماری در آمریکا بود و شمار مبتلایان به آن تنها به ۱۴ نفر می رسد، این همه گیری را بی اهمیت جلوه داد و در ماه های پایانی به انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا به گفته تحلیلگران و ناظران سیاسی، وی مقابله با این ویروس را که اکنون شمار آن به بیش از ۱۲ میلیون مبتلا رسیده است، رها کرد و آشکارا طرفداران خود را به رعایت نکردن دستورالعمل های بهداشتی بخصوص نزدن ماسک تشویق کرد.

تست کرونای رئیس جمهوری آمریکا و همسرش نیز در مهر ماه مثبت اعلام شده بود و ترامپ پس از دو روز بستری در بیمارستان   «وولتر رید» در واشنگتن بهبود پیدا کرد.  

**۱۳۰۲**

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار جهان