باشگاه فولاد از سرمربی تیم استقلال شکایت می‌کند

اهواز - ایرنا - مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان گفت: این باشگاه شکایت خود از سرمربی تیم استقلال را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال ارائه می‌کند.

به گزارش ایرنا عارف عارف نیا مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان جمعه شب پس از پیروزی این تیم مقابل استقلال در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی از محمود فکری اظهار داشت: باشگاه فولادخوزستان از سرمربی تیم استقلال به دلیل توهینی که به بازیکنان، کادرفنی و باشگاه فولاد انجام داده است به کمیته اخلاق و مراجع قضایی شکایت خواهد کرد.

وی افزود: مستندات و فیلم این توهین نیز در اختیار کمیته اخلاق قرار خواهد گرفت تا در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

مدیر حقوقی باشگاه فولاد خوزستان افزود: تیم فولاد با نمایشی درخشان و اخلاق‌مدار درون و بیرون زمین موفق شد برابر استقلال به پیروزی برسد و توهین صورت گرفته به باشگاه فولاد را بر نمی‌تابیم. 

وی ادامه داد: مربیان و هواداران باشگاه استقلال همواره سرلوحه اخلاق مداری در فوتبال کشور بوده اند لذا اجازه نمی‌دهیم این سابقه درخشان اخلاقی، تحت‌الشعاع رفتار توهین آمیز محمود فکری قرار گیرد.

عارف نیا افزود: فلسفه مربیگری مربیان بزرگ استقلال مانند ناصر حجازی، پرویز مظلومی و مرحوم پورحیدری ابتدا احترام به رقیب بود لذا ضمن دعوت هواداران فرهیخته فولاد خوزستان و مردم شرافتمند خوزستان به آرامش، به آنان اطمینان می‌دهیم که محمود فکری بایستی در مراجع قضایی پاسخ گوی عملکرد غیر اخلاقی خود در زمین فوتبال باشد.

تیم فوتبال فولاد خوزستان جمعه شب در مصاف با تیم استقلال به برد ۲ بر یک دست یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها