تیم فجرسپاسی شیراز بدون سرمربی به مصاف خوشه‌ طلایی ساوه می‌رود
داوود مهابادی که با نظر او ۱۱ بازیکن جدید گرفته شد در استانه لیگ دسته یک از این تیم جدا و سرمربی تیم ملی جوانان شد

شیراز-ایرنا- تیم فجر شهید سپاسی شیراز در حالی دوم آذرماه در نخستین هفته از مسابقات فوتبال لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه می‌رود که سرمربی تیم شیرازی از آن جدا شده است.

چهارشنبه بیست و هشتم آبان ۹۹ بود که  کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال اعلام کرد: داوود مهابادی به عنوان سرمربی تیم ملی جوانان انتخاب شده است.

پس از جدایی داوود مهابادی مدیر عامل باشگاه فجر در اظهار نظری اعلام کرد که غافلگیر شده است که جای تعجب داشت.

ماحصل تلاش خبرنگار ایرنا برای گفت و گو با رسول فلاح مدیر عامل باشگاه فجر تنها یک پیامک بود که اعلام شد در جلسه هستم، جلسه ای که خبری از درون آن بیرون نیامد که مدیران باشگاه فجر چه تصمیمی گرفته اند.

اما عباس زارع قائم مقام باشگاه فجر بیست و هشتم آبان به خبرنگار ایرنا اعلام کرد : داوود مهابادی پس از اردوی تهران مهیای بستن قرارداد با کادر فنی باشگاه بود و در حالی که با او که سرمربی تیم هم بود هیچ مشکل مالی نداشتیم نمی دانم چه اتفاقی افتاد که این تیم را ترک کرد، با این حال کار را با کادر فنی دنبال خواهیم کرد تا تکلیف سرمربی تیم مشخص شود.

انتقاد پیشکسوتان فوتبال فارس

به دنبال جدایی سرمربی تیم فجر که گفته می شود با وجود اینکه ۱۱ بازیکن جدید با نظر او انتخاب شده اند و اردوی آمادگی در تهران و چندین بازی دوستانه برگزار کرده؛ موجی از انتقاد از سوی پیشکسوتان و علاقه مندان به تیم فجر در شبکه های اجتماعی به راه افتاد.

آنها بر این باور هستند که مهابادی سابقه جدایی ناگهانی از تیم برق جدید شیراز ، نساجی مازندران و چند تیم دیگر را داشته است واین بار نیز دست فجری ها را در حنا قرار داد از این رو خواستار انتخاب مربی بومی شده اند و برخی نیز  مدیرعامل باشگاه فجر را زیر سوال برده اند.

علی اصغر کلانتری، اصغراکبری، جمشید غدیری، مهرداد شکاری، سعید غلامزاده و چندین مربی بومی دیگر مد نظر پیشکسوتان و علاقه مندان فوتبال در استان فارس هستند.

پیشکسوتان گفته اند اگر قرار است تیم فجر با مربی غیر بومی نتیجه نگیرد بهتر است از دانش مربیان شیرازی که کارنامه خوبی داشته اند، استفاده شود.

همچنین این موضوع مطرح است از آنجا که تیم با نظر سرمربی سابق بسته شده است و بازیکنان جدید که چندین بازی تدارکاتی داشته اند و با روش مورد نظر داوود مهابادی تمرین کرده اند، آیا سرمربی جدید این تیم نیاز به زمان دارد تا از وضعیت بازیکنانش آگاه شود؟

 هرچند دست سر مربی آینده در صورت عدم نتیجه گیری باز است که بگوید تیم را من نبسته ام بنا براین دست اندرکاران باشگاه باید در انتخاب سرمربی تیم حساب شده کار کنند و هر چه زودتر تکلیف این پست مهم  را مشخص کنند تا گمانه زنی ها در شبکه های اجتماعی کمتر شود.

باید منتظر ماند و دید آیا مسوولان باشگاه فجر با انتخاب یک مربی بومی به منتقدان واکنش نشان خواهند داد یا همچنان اعتقاد به استفاده از مربی غیر بومی دارند.

۱۱ بازیکن جدید تیم فجر

وحید عزیزی و حسین ناییچی به عنوان دروازه بان،  سعید زارع، احسان گنجی،نیما پرتویی، رضا خانی، محمد کاظمی، امیر محمد نسایی، محمد نظر پناه،عرفان بادی و محمد جواد محمدزاده، ۱۱ بازیکن جدید تیم فجر هستند که برخی از آنها سابقه بازی در لیگ برتر را دارند که با نظر سرمربی سابق این تیم قرار داد بسته اند.

هواداران تیم فوتبال فجر شهید سپاسی همچنان امیدوار هستند که تیم محبوبشان پس از هفت سال به لیگ برتر صعود کند ضمن اینکه مهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس و نماینده شهرستان های فیروزآباد ، قیروکازرین و فراشبند جمعه سی ام آبان ماه در دیدار با بازیکنان تیم قشقایی گفته بود مجمع نمایندگان فارس عزم خود را جزم کرده تا شیراز امسال حداقل یک تیم در لیگ برتر داشته باشد.

نگاهی به تیم خوشه طلایی ساوه   

تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه در سال ۹۵ کارش را در لیگ دسته دوم باشگاه های کشور آغاز کرد و در سال ۹۸ جواز صعود به لیگ دسته یک را کسب کرد و فصل گذشته نیز این تیم عملکردی خوبی در لیگ دسته یک داشت و در حالی که یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود اما به مقام چهارم بسنده کرد.

 سهراب بختیاری زاده بازیکن سابق تیم استقلال تهران که فصل گذشته هدایت تیم پدیده شهر خودرو مشهد در لیگ برتر را به عهده داشت به عنوان سرمربی تیم خوشه طلایی ساوه کارش را با این تیم آغاز کرده است و داوود میداوودی دیگر بازیکن سابق تیم استقلال تهران هم دستیار بختیاری زاده شده است.

از ترکیب فصل گذشته تیم خوشه طلایی بازیکنان زیادی جدا شده اند از این رو سهراب بختیاری زاده مجبور شده است نفرات جدیدی به ترکیب تیم اضافه کند و چند دیدار تدارکاتی هم برگزار کرده و نوانسته تیم لیگ برتری نساجی مازندران را ۲بر یک شکست دهد و برای تیم های دسته یکی خط و نشان بکشد.

رقابت فوتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور جام آزادگان از دوم آذرماه در شهرهای مختلف کشور آغاز می شود و طی آن تیم فجر شهید سپاسی  در ساعت  ۱۴ و ۳۰ دقیقه  در ورزشگاه پارس شیراز میزبان تیم خوشه طلایی ساوه است.

همچنین قشقایی شیراز در ورزشگاه شهدای نوشهر میهمان تیم ملوان انزلی  است که به دلیل محرومیت تیم ملوان، این بازی باید خارج از خانه بازی انجام شود.

 در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  شرکت دارند که پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها