بیانی: مدافعان استقلال اصل دفاع برابر فولاد را رعایت نکردند

تهران- ایرنا- پیشکسوت استقلال با اشاره به شکست ۲ بر یک این تیم برابر فولاد خوزستان گفت: در هنگام ضربات ایستگاهی یارگیری منطقه‌ای و پوشش درست نفر به نفر اصل مهمی است که مدافعان استقلال در این دیدار رعایت نکرده و دچار اشتباه شدند.

«شاهین بیانی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد استقلال بازی سختی را در اهواز مقابل فولاد خوزستان پیش رو داشت و در این جدال بیرون از خانه، شکست خورد.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه و در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور  در اهواز مقابل فول خوزستان متحمل شکست ۲ بر یک شد.

وی افزود: در دیداری حساس و دشوار همچون این مسابقه تیمی به پیروزی دست پیدا می‌کند که بتواند از موقعیت‌های پیش آمده استفاده و کمتر اشتباه کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: استقلال در این بازی به قدرت خط هافبک خود تکیه کرده بود و قصد داشت اجازه خلق موقعیت را به نفرات میانی فولاد خوزستان ندهد.

وی تصریح کرد: تا زمانی که استقلال به گل رسید، توانسته بود به هدف و خواسته خود برسد و حریف را کمتر در موقعیت گل قرار دهد اما در ادامه بازی حریف جلو کشید و توانست فضاهای کنار زمین را از استقلال بگیرد.

بیانی تاکید کرد: مدافعان استقلال در صحنه گل فرشاد احمدزاده و خطای پنالتی وظایف خود را انجام نداده و دچار اشتباه شدند تا بازی برده با شکست عوض شود.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: در هنگام ضربات ایستگاهی یارگیری منطقه‌ای و پوشش درست نفر به نفر اصل مهمی است که مدافعان استقلال رعایت نکرده و دچار اشتباه شدند تا سانتر آیاندا پاتوسی به راحتی در اختیار احمدزاده قرار گرفته و او گل‌زنی کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =