پیشکسوت جامعه کارگری آذربایجان شرقی درگذشت

تبریز- ایرنا- حمید جبارپور، پیشکسوت جامعه کارگری آذربایجان شرقی دار فانی را وداع گفت.

جبارپور فعالیت خود را در شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز آغاز کرد و با تاسیس شورای اسلامی کار در راستای دفاع از حقوق کارگران وارد عرصه فعالیت‌های کارگری شد.

وی بعدها به عنوان رییس کانون شوراهای اسلامی کار استان آذربایجان شرقی انتخاب شد و در ادامه فعالیت های صادقانه خو به دلیل  اطلاعات جامعی که از قانون کار و تامین اجتماعی داشت، به عضویت کانونعالی شورای های اسلامی کار کشور در آمد و منشا خدمات مثبتی شد.

جبارپور مدتی بعد با انتقال به خانه کارگر تبریز و عضویت در هیات اجرایی آن  در سمت های مختلفی از جمله مسؤل امور اعضا و آموزش، جاتشین و مشاور عالی خانه کارگر آذربایجان شرقی جانشین دبیر اجرایی و عضو اتحادیه پیشکسوتان استان، همواره تلاش پیگیری داشت.

وی در طول همه‌ سال های حضورش در میان تشکل های کارگری همواره یکی از محورهای اصلی برای طرح مشکلات کارگری بود و جایگاه ویژه ای را در میان کارگران و بازنشستگان آذربایجان شرقی داشت.
کریم صادق زاده، دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز با صدور پیامی درگذشت حاج حمید جبارپور را به جامعه کارگری و بازنشستگان استان آذربایجان شرقی تسلیت گفت.

صادق زاده در این پیام با قدردانی از تلاش ها و خدمات ارزنده مرحوم جبار پور اظهار داشت: وجود اقای جبارپور برای کارگران و بازنشستگان آذربایجان شرقی و کشور نعمت بزرگی بود و امیدوارم جامعه کارگری و بازنشستگی استان  با تداوم فعالیت های خود در دفاع از حقوق این قشر، یاد و خاطره وی را گرامی بدارند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها