۳۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۰۵
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 84117117
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

طرح مدیریت هوشمند کرونا در الیگودرز اجرا می‌شود

خرم‌آباد - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری لرستان گفت: دستورالعمل طرح مدیریت هوشمند ویروس کرونا برای شهرستان الیگودرز تدوین شده و از شنبه اول آذرماه اجرا می شود.

حمید کشکولی عصر جمعه در ستاد مدیریت بیماری کرونا الیگودرز در فرمانداری شهرستان اظهار داشت: الیگودرز دومین میزان مرگ و میر ناشی از کرونا را دارد.

وی افزود: باید آسیب شناسی کنیم که چرا الیگودرز دومین آمار مرگ و میر کرونا در لرستان را دارد و نباید اجازه افزایش آمار فوتی ها را بدهیم.
کشکولی بیان کرد: مشاغل گروه های سه و چهار در شهرستان فعالیت خواهند کرد و مابقی مشاغل و گروه ها باید تا پایان محدودیت‌ها حق بازگشایی واحدهای صنفی را ندارند.
کشکولی تصریح کرد: ورود خودروهای مختلف با پلاک غیر بومی به شهرستان ممنوع است و در صورت مشاهده شامل جریمه سنگین می شود.
رییس ستاد مدیریت کرونا الیگودرز اضافه کرد: هرگونه تجمع در هر نقطه از شهرستان از قبیل مراسم عزا و شادی و یا هر برنامه دیگری ممنوع است و برای جلوگیری از قرمز شدن شهرستان همه باید همکاری کنند.
وی همچنین با اشاره به جلسات داخلی ادارات گفت: جلسات باید در ادارات با کمترین شرکت کننده ها برگزار شود و ارباب رجوع می توانند با رعایت پروتکل های از بهداشتی به ادارات مراجعه کنند.
کشکولی از مردم شهرستان بخاطر همکاری و همراهی در مدیریت کرونا قدردانی کرد و گفت: اماکن مذهبی بسته خواهند بود و اجازه فعالیت ندارند.
الیگودرز در شرق لرستان واقع شده است

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =