امام جمعه: تخریب خانه زن بندرعباسی یادآور تبعیض در لواسان بود

تهران _ ایرنا_ امام جمعه لواسانات در واکنش به تخریب خانه زنی در بندرعباس در پی اجرای حکم ساخت‌وسازهای غیرمجاز در توئیتی نوشت: وقتی فیلم تخریب خانه این زن را دیدم، یاد تبعیض در لواسان افتادم که چگونه بی‌باکانه آلونک‌های روستایی را خراب می‌کنند و کنار آن مهربانانه از کنار ویلاهای آنچنانی می‌گذرند.

حجت‌الاسلام سید سعید لواسانی روز جمعه در این رشته توئیت افزود: مسخره‌ام کردند که چرا سوار وانت شدی و تبعیض را نشان دادی. اما تبعیض بد دردی است، بدترین نوع بی‌عدالتی!

وی ادامه داد: مبارزه با تبعیض همانند مبارزه با فساد مهتران پرتوقع واجب است، حتماً باید آن زن خودسوزی کند تا کاری بکنید؟ علاج واقعه را پیش از آن انجام بدهید آدم‌های عاقل! خدمت به محرومان کجای قاموستان است؟ مجلسیان، دولتی‌ها و دادگستری‌ها بدانید عدالت هدف انقلاب اسلامی است و از خدا بترسیم!

لواسانی در توئیتی دیگر با اشاره به حدیث قدسی "من نزد شکسته دلان هستم؟" گفت: می‌دانید معنای این روایت چیست؟ آه مظلومی بنیان مستحکمی را فرو می‌ریزد. من بجد باور دارم انقلاب اسلامی به پیش خواهد رفت، اما شما اهل تبعیض، مفسدان، ساکتین فساد و تبعیض و بی‌عدالتی بدانید که بنیان شما و خانواده‌تان در حال فروپاشی است.

به گزارش ایرنا، روز گذشته (پنجشنبه) ویدئویی از صحنه تخریب آلونک یک زن توسط ماموران شهرداری بندرعباس، در شبکه‌های مجازی دست به دست شد و علاوه بر جریحه‌دار شدن احساسات کاربران، واکنش‌های فراوانی به دنبال داشت.
گزارش‌ها حاکیست، خانمی که در این ویدئو مشاهده می‌شود ۳۵ ساله و سرپرست خانوار است.
نامبرده برای جلوگیری از تخریب اتاقکش که گفته می‌شود جزو اراضی ملی است، دست به خودسوزی زد و در حال حاضر با ۱۷ درصد سوختگی در بیمارستان بستری است.

لواسانات به مرکزیت شهر لواسان با ۳۰ هزار نفر جمعیت یکی از بخش‌های خوش آب‌وهوای شهرستان شمیرانات استان تهران است که در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی پایتخت قرارد دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha