افزایش اعتبارات ورزش در دستور کار است

شیراز-ایرنا- رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: برای دفاع از ورزش در سطح ملی برنامه های زیادی داریم و سیاست ما این است که اعتبارات ورزش کشور افزایش یابد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مهدی فروردین جمعه در حاشیه بازدید از تمرینات تیم فوتبال قشقایی شیراز افزود: با قوانینی که وضع می شود می کوشیم خلأهایی که ورزش از نظر کمبود اعتبارات داشته است برطرف شود.

 نماینده شهرستان  فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در مورد ورزش فارس هم گفت: برای ورزش فارس به ویژه فوتبال جلسات زیادی با مجمع نمایندگان استان داشتیم و آنها عزم خود را جزم کردند تا بتوانیم یک تیم در لیگ برتر داشته باشیم؛ هر چند خوشحال خواهیم شد که به مانند سالیان نه چندان دور، دو تیم در لیگ برتر فوتبال داشته باشیم .

فروردین که سابقه سرمربیگری تیم فوتبال قشقایی شیراز را در کارنامه دارد، اظهار امیدواری کرد با حمایت استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان فارس و دیگر دستگاه ها  امسال شاهد حضور یک تیم در لیگ برتر باشیم تا خوشحالی هواداران فوتبال پس از هفت سال انتظار محقق شود.

رییس فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه هیچ رویدادی به مانند ورزش و به ویژه فوتبال نمی تواند یک شبه ۳۰ میلیون هوادار را برای خوشحالی روانه خیابان ها کند، اظهار داشت:  این امر در ورزش و آن هم فوتبال صورت گرفت که نشاط و  شادی به دنبال داشت و امیدوارم با تلاش کادر فنی و بازیکنان  تیم های شیرازی شاهد روزهای خوبی برای فوتبال فارس باشیم .

مدیرکل ورزش و جوانان فارس : همدلی خوبی در سطح استان برای شکوفایی ورزش وجود دارد

همچنین مدیرکل ورزش و جوانان فارس هم در این بازدید گفت : همدلی خوبی در  سطح استان فارس برای شکوفایی ورزش به وجود آمده است. 

عباس حاجی زاده ادامه داد: همه ما آمادگی آن  را داریم که  از تیم های فجر و قشقایی که هر ۲تیم خوبی هستند، حمایت کنیم .

وی گفت : این امیدواری وجود دارد که در لیگ برتر آینده شاهد حضور یک تیم یا هر ۲تیم از فارس باشیم .

رقابت فوتبال لیگ دسته یک باشگاه های کشور جام آزادگان از دوم آذرماه در شهرهای مختلف کشور اغاز می شود و طی آن تیم قشقایی شیراز در ورزشگاه شهدای نوشهر میهمان تیم ملوان انزلی  است که به دلیل محرومیت باید خارج از خانه بازی کند.

همچنین در همین روز هم تیم فجر شهید سپاسی بدون سرمربی در ورزشگاه پارس شیراز میزبان تیم خوشه طلایی ساوه است .

 در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان، ۱۸ تیم  شرکت دارند که پس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =