پدران زوج برگزارکننده جشن عروسی در سامان بازداشت شدند

شهرکرد- ایرنا-دادستان عمومی و انقلاب سامان گفت:پدران یک زوج برگزار کننده جشن عروسی در این شهرستان با وجود اعلام شدن منع برگزاری هر گونه تجمع،به‌ دلیل برگزاری جشن عروسی و نقض پروتکل‌های بهداشتی بازداشت شدند و باید در این خصوص پاسخگو باشند.

حسن الهی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: پدران عروس و داماد در این شهرستان، پنجشنبه شب بدون ‌توجه به مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر منع هر گونه تجمع و به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی و سهل‌انگاری در رعایت فاصله اجتماعی بازداشت شدند.
وی افزود: جشن‌ حنابندان و عروسی این خانواده با دعوت کردن از افراد زیادی همراه بود، که این تجمع جمعیتی بدون رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و تخطی از مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا بود.
الهی تصریح کرد: در خصوص برگزاری هرگونه تجمع و رعایت نکردن مصوبات ستاد مقابله با ویروس کرونا، پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، افراد برگزارکننده باید پاسخگو باشند.
به گزارش ایرنا، ویروس کرونا که منجر به بیماری نوپدید کووید ۱۹ شده است، بسیاری از کشورهای جهان درگیر کرده است و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته تا وضعیت فوق‌العاده اعلام کند.
استفاده همگانی از ماسک، رعایت فاصله ۲ متری از یکدیگر، شست‌وشوی دست‌ها با آب و صابون، رعایت بهداشت فردی، خودداری از دست دادن‌های مکرر و منع سفر و حضور در اجتماعات از جمله نکاتی است که پزشکان متخصص برای پیشگیری از شیوع این ویروس توصیه می‌کنند.
سامان در ۱۶ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =