آخرین باخت لیگ دسته یک والیبال در مشهد نصیب میزبان شد

مشهد- ایرنا- تیم‌های "سروقامتان همدان" و "اشتادسازه" مشهد روز جمعه در آخرین روز از بخش نخست مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال در مشهد به مصاف هم رفتند که تیم میزبان شکست خورد.

تیم کم تجربه اشتاد سازه مشهد که از موقعیت میزبانی در سالن مهران این شهر برخوردار بود با قبول شکست سه بر صفر مقابل تیم میهمان با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۶ بر ۲۴ و ۲۵ بر ۱۷ با این دوره از رقابتها در مشهد خداحافظی کرد.
صبح امروز نیز تیم‌های مس رفسنجان و هوادار تهران در آخرین دیدار خود برای کسب سرگروهی در گروه الف به میدان رفتند که تیم تهرانی با پیروزی، سرگروهی را نصیب خود کرد.

مسابقات دور رفت لیگ دسته یک والیبال کشور در۲ مرحله انجام می شود که تیم‌های شهرداری جوان ارومیه، مس رفسنجان، سروقامتان همدان، مقاومت بسیج، ملوان تهران، مجتمع فولاد خراسان، اشتاد سازه مشهد و هوادار تهران در گروه الف و تیم‌های رعد پدافند قم، سامسونگ جویبار، عقاب ملل اردبیل، پاس گرگان، صنایع اردکان، ایرانشید چالوس، خوش سیمای آمل و هوشیار تبریز در گروه ب به مصاف هم می‌روند.

تیمهای گروه الف شرکت‌کننده در لیگ دسته یک روزهای ۲۴، ۲۵، ۲۷، ۲۸ و ۳۰ آبان ‌ماه در سالنهای مهران و شهید بهشتی مشهد به مصاف هم رفتند و عصر امروز با پایان دیدار تیمهای اشتادسازه مشهد و سروقامتان همدان پرونده بخش نخست دور مقدماتی رقابتها در مشهد بسته شد.

با پایان این مرحله از دور مقدماتی بازیهای رفت قرار بود تیمها پس از استراحت دو هفته‌ای،  مرحله دوم دور رفت این مسابقات را در شهر دیگری آغاز کنند اما با توجه به تعطیلی همه رقابتهای لیگهای والیبال به خاطر محدودیتهای کرونایی ادامه بازیهای متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =