آزمایش کرونای پنج بازیکن در هفته دوم لیگ برتر  فوتبال مثبت شد

تهران- ایرنا- مدیر مرکز پزشکی فوتبال ایران، گفت: پیش از هفته دوم لیگ برتر ۷۰۵ آزمایش کرونا از بازیکنان و مربیان تیم‌های لیگ برتری اخذ شد که فقط آزمایش پنج بازیکن و سه عضو کادرفنی مثبت اعلام شد و این نفرات در قرنطینه قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، زهره هراتیان در مورد شرایط آزمایش‌های کرونا در لیگ برتر فوتبال ایران اظهارداشت: پیش از هفته دوم لیگ برتر ۷۰۵ آزمایش کرونا از بازیکنان و مربیان تیم‌های لیگ برتری اخذ شد که فقط آزمایش پنج بازیکن و سه عضو کادرفنی مثبت اعلام شد و این نفرات در قرنطینه قرار گرفتند.

وی ادامه داد: ناظران پزشکی سازمان لیگ فوتبال ایران نیز هم در هفته اول و هم در هفته دوم بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی تاکید و نظارت دارند و این پروتکل‌ها در تمامی مسابقات فوتبال به خوبی اجرایی شده است.

مدیر ایفمارک در ادامه خاطرنشان کرد: در هفته دوم نیز از تمامی مسوولان برگزاری و اعضای کادر اجرایی مسابقات نیز آزمایش های کرونا و تست PCR  به صورت متمرکز اخذ شد.

وی افزود: در هفته اول لیگ برتر نیز ۷۳۲ مورد تست PCR  گرفته شده بود. در واقع در دو هفته لیگ برتر بالغ بر ۱۵۰۰ آزمایش کرونا گرفته شده است.

گفتنی است هفته دوم رقابت های لیگ برتر از روز پنجشنبه آغاز شده و فردا(شنبه) به اتمام می رسد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =