رسیدگی به پرونده هفت‌سنگان موجب عزت و آبروی دستگاه قضا شد

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: رسیدگی به پرونده هفت‌سنگان موجب عقب نشینی متخلفان از دستبرد به بیت المال و عزت و آبرو برای دستگاه قضا شد و جا دارد به آیت‌الله رئیسی و دستگاه قضایی قزوین برای ورود قاطعانه در این زمینه، دست مریزاد بگوییم.

به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالکریم عابدینی روز جمعه با اشاره به اخبارهای منتشر شده درباره تعیین تکلیف پرونده زمین خواری هفت سنگان، افزود: از حضرت آیت الله رییسی این بسیجی پای کار دغدغه‌های انقلاب در کل کشور تشکر می‌کنیم، از روزی که ایشان مسوولیت حوزه دستگاه قضا را قبول کردند هر روز خبرهای جدیدی از برخورد و مقابله با فساد و تخلف در استان‌های مختلف می‌شنویم.

نماینده ولی‌فقیه در استان ادامه داد: در قزوین هم مردم ما که مدت‌ها چشم انتظار بودند امروز شاهدند که این پرونده پیچیده که متاسفانه برخی مسوولان آن زمان هم آلوده به آن بودند، تعیین تکلیف شد، همچنین در ادامه رسیدگی به این پرونده امیدواریم به نحو احسن این مسیر ادامه پیدا کند و بیت المال به جای خود بازگردد.

وی تصریح کرد: اگر تکلیف پرونده هفت سنگان مشخص نمی‌شد متخلفان دوباره به تخلف خود ادامه می‌دادند، اما با قصه هفت سنگان دیگر باید این متخلفان خیلی جسور باشند که رفتارهای ظالمانه را ادامه دهند و این دستبردها به بیت المال از بین نرود و عده‌ای از موقعیت شغلی خود سوءاستفاده کنند.

امام جمعه قزوین بیان کرد: از دستگاه قضا و قضات استان قزوین تشکر می‌کنیم زیرا قاضی‌ها به وظیفه خود عمل می‌کنند و اگر کسانی تخلف کردند مردم ما این تخلفات را به پای دستگاه قضا نمی‌نویسند.

وی گفت: درباره رسیدگی به پرونده هفت سنگان به دستگاه قضا و قضات استان دست مریزاد می‌گوییم و این عزت و آبرو را که دستگاه قضا برای استان ما به ارمغان آورد به همه مردم تبریک عرض می‌کنیم.

آیت الله عابدینی در ادامه با اشاره به موفقیت محققان قزوینی در باب تولید داروی اولیه درمان کرونا اذعان کرد: این اقدام شایسته‌ای بود که جزییات بیشتری از آن به زودی منتشر می‌شود و مردم در جریان این موفقیت و دستاورد جوانان دانشمند ما قرار خواهند گرفت.

وی تاکید کرد: امیدوارم که همچنان پای کار بهداشت و درمان باشیم و به کمک کادر درمان بشتابیم و قوانین بهداشتی را رعایت کنیم و جوانان جهادگر در این زمینه کوتاهی نکنند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به سالروز تشکیل بسیج مستضعفان و ارتش ۲۰ میلیونی، گفت: روز به‌روز بسیج عمق بیشتری در کشور و جهان پیدا می‌کند و اخلاق قرآنی را در فرزندان بسیجی می‌بینیم چون بسیج، مشکل سوریه را حل کرد و لبنان، عراق و فلسطین را حمایت نمود و سیلی بسیج بر صورت استکبار بود که آنها در حال خارج شدن از منطقه هستند.

وی اذعان کرد: تفکر بسیجی یعنی تفکری که منتظر ظهور است تا زمینه ظهور حضرت را آماده کند و همه ما باید بیش از پیش با این تفکر بنیادی و اصولی انقلاب اسلامی آشنا شویم.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به مناسبت‌های تقویمی،  ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی و میلاد امام حسن عسکری(ع) را تبریک گفت و وفات حضرت معصومه(س) که منشا برکات زیادی هستند و قم به نام ایشان شناخته می‌شود را تسلیت عرض کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =