۳۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۴۳
کد خبرنگار: 1936
کد خبر: 84116996
۰ نفر

برچسب‌ها

روز بازارهای همدان تعطیل می‌شود

همدان-ایرنا-‍ معاون خدمات شهری شهرداری همدان گفت: در راستای دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و مصوبه ستاد ملی و استانی، روزبازارها و شب‌بازارهای همدان از اول آذر به مدت دو هفته تعطیل است.

وحید علی ضمیر روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا افزود: از آنجا که محیط‌های شلوغ و پر ازدحام محل مناسبی برای نشر این ویروس است، با در نظر گرفتن اهمیت سلامت شهروندان و اعلام محدودیت های ستاد ملی مدیریت کرونا  این بازارها به طور موقت و تا اطلاع ثانوی تعطیل می شود و در صورت تمدید تعطیلی ها اطلاع رسانی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های شهرداری، مشکلاتی است که قشر آسیب‌پذیر مشغول در این بازارها با این اقدام به طور موقت با آنها روبه رو می‌شوند، اظهار داشت: به علت ضرورت حفظ سلامت عموم جامعه ناگزیر از اتخاذ چنین تصمیمی شده‌ایم.

به گفته وی به منظور اطلاع رسانی درخصوص تعطیلی این بازارها ضمن اکران بنر در مکان روزبازارها و پیاده راه بوعلی، از طریق ارسال پیامک به بساط گستران اطلاع رسانی انجام شده است و از آنها درخواست داریم که همکاری لازم را داشته باشند. 

علی ضمیر افزود: البته خود همشهریان با شیوع ویروس کرونا از این بازارها استقبال زیادی ندارند و دستفروشان نیز در این مدت از لحاظ تعداد کاهش یافته اند.

وی با یادآوری اقدامات گسترده شهرداری در خصوص گندزدایی و ضدعفونی در سطح شهر افزود: شهرداری همدان همچنان به صورت مستمر هر روز مبلمان و تاسیسات شهری ، اتوبوس ها، تاکسی ها، و پایانه های مسافربری را ضدعفونی می کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =