فعالیت واحدهای تولیدی قزوین در مدت اعمال محدودیت‌ها بلامانع است

قزوین – ایرنا – جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: واحدهای تولیدی، صنعتی و کشاورزی استان در طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها در ردیف مشاغل گروه سطح یک تعریف شده‌اند و فعالیت آنها در این مدت بلامانع است.

منوچهر حبیبی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه فرمانداری‌ها مجوز تردد این واحدها را صادر می‌کنند، افزود: اگر چنانچه مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی جهت پیگیری امور کاری خود نیاز به تردد بین استان‌ها و به ویژه تهران و البرز دارند باید از طریق سازمان صنعت، شرکت شهرک‌های صنعتی استان و سازمان جهاد کشاورزی کتبا به فرمانداری‌ها معرفی شوند.

وی گفت: فرمانداران بر اساس نیاز و ضرورت با هماهنگی فرماندهی انتظامی و پلیس راه استان مجوز تردد را صادر خواهند کرد.

معاون استاندار با بیان اینکه صدور مجوز تردد، محدودیت دارد، اضافه کرد: با توجه به اینکه قرار است، ترددها در حداقل ممکن انجام شود از مدیران واحدهای تولیدی و مدیران صنعت، شرکت شهرک‌ها و جهاد کشاورزی استان انتظار می‌رود دقت لازم را داشته باشند که درخواست تردد فقط در حد ضرورت و نیاز صورت گیرد.

وی گفت: با توجه به آخرین مصوبه ستاد مقابله با کرونا، ورود به شهرهای قرمز و نارنجی استان با پلاک‌های غیربومی ممنوع است و برای شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار و شهرهای قرمز یک میلیون تومان جریمه در نظر گرفته شده است.
حبیبی افزود: خروج پلاک‌های بومی از شهرها در شهرهای قرمز نیز به همین شکل، جریمه خواهد داشت، ضمن اینکه پلیس حضور فعالی دارد و دوربین‌ها هم کنترل لازم را خواهند کرد.

معاون استاندار قزوین با بیان اینکه این طرح از شنبه یکم آذرماه اجرا می‌شود، افزود: ابعاد طرح به کلیه فرمانداران و اعضای ستاد مقابله با کرونا اعلام شده است و امیدواریم بتوانیم با این اقدام، تاثیر کاملی بر روند کاهش بیماران نیازمند بستری، میزان مرگ و میرها و فوتی‌ها داشته باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =