مخالفت با آمریکا نماد استکبارستیزی ملت ایران است

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج مخالفت با آمریکا را نماد استکبار ستیزی ملت ایران عنوان کرد و گفت: همه گروه ها و جناح های جامعه اعم از چپ و راست همواره آمریکا را رژیمی جنایتکار می دانند.

آیت الله حسینی همدانی در خطبه های مکتوب این هفته نمازجمعه کرج افزود: عده‌ای با بهانه‌های پوچ و واهی بر طبل عزت سوزی به نام فرصت می کوبند .
وی اظهار کرد: ملت ایران هرگز اجازه نمی دهند عده ای با عوام فریبی دشمن را تطهیر کنند.
وی با ذکر این مطلب که در بحث شیطان صفتی و روحیه استکباری در حاکمیت آمریکا فرقی بین دمکرات ها و جمهوری خواهان نیست افزود:  همه مشکلاتی که برای کشور فراهم‌شده از  سیاست‌های استکباری نظام سلطه گر آمریکا سرچشمه گرفته است.

وی ادامه‌ داد: "بعضی از آقایان که برای گرفتار کردن کشور مدال هم گرفته‌اند دم از دوستی با این افراد می‌زنند، واقعاً اگر شما سیاست بلد باشید می‌دانید که در جهان سیاستی که غربی‌ها بناکرده‌اند و به آن عمل می‌کنند، دوستی و رفاقت معنائی ندارد. منافع مقدم بر دوستی است."

وی اظهار داشت: مگر ندیدید که برای رسیدن به منافع مدّ نظرشان حاضرند دوستانشان را نادیده بگیرند؟ امروز هم که دیگر چیزی از آمریکا باقی نمانده، چرا افول را نمی‌بینید؟ کشوری که ایالاتش متفرق شده و نظام داخلی‌اش دچار هرج ‌و مرج سیاسی و اقتصادی شده با آن بدهی عظیمی که دارد و هرروز بیشتر می‌شود با انتخاباتی که هنوز وضعیت روشنی ندارد و معلوم نیست سکان اداره کشور به دست چه کسی می‌افتد، آیا می‌شود به چنین مجموعه‌ای دل بست؟

وی گفت: متأسفانه باز عده‌ای برای هموار کردن مسیر غلطشان با خبرسازی‌های دروغین و ضریب دادن به بعض اکاذیب با جنگ روانی و دوقطبی سازی، سعی می‌کنند در مردم آمادگی ذهنی برای مذاکره با دشمن را فراهم  کنند.

تفکر بسیجی در مدت کوتاه می‌تواند تحولات عظیم به وجود آورد

امام جمعه کرج در بخش دیگری از خطبه های مکتوب خود تاکید کرد: علاج همان است که رهبر معظم انقلاب و دلسوزان نظام گفته‌اند که توجه به ظرفیت عظیم داخل و استفاده از جوهره وجودی جوانان برومند کشور و ظرفیت بسیج و تفکر بسیجی است.

آیت الله حسینی خاطرنشان کرد: دارندگان این تفکر از عالی‌ترین درجات ایمان و عمل صالح برخوردار بوده و بهترین پشتوانه برای نظام اسلامی هستند ولو کارت و شناسه رسمی بسیج هم نداشته باشند.

وی معتقد است که بسیجیان در مدت کوتاه می‌توانند تحولات عظیم سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی به وجود بیاورند و تاکید کرد: این نکته که تفکر وقتی ذیل ولایت قرار می‌گیرد نه‌تنها فرد بلکه جامعه را متحول می‌کند و دروازه‌های پیشرفت و آبادانی را به ارمغان می‌آورد.

امام جمعه کرج تاکید کرد که امروز همه ما مسئولیت داریم به‌اندازه وسعمان برای رهایی از تمام مشکلات کشور و قطع دست لیبرال‌ها که امام فرمودند نگذارید کار در دست آن‌ها باشد،  اقدام کنیم

وی معتقد است که با توجه به اینکه برخی افراد که در دستگاه‌های اجرائی نظام رخنه کرده و برای ناامید کردن مردم بر خلاف اهداف انقلاب فعالیت می‌کنند، باید مقدمات تشکیل دولت جوان حزب‌اللهی را فراهم کنیم.

حسینی همدانی خاطرنشان کرد که بر همین اساس در انتخابات آتی باید  منتخب ، التزام عملی به اسلام و قوانین اسلام داشته باشد.

رعایت دستورات ستاد ملی را همه بر خود واجب بدانیم

امام جمعه کرج با اشاره به شیوع ویروس کرونا  و ایجاد  محدودیت هایی که برای مردم به جهت قطع چرخه بیماری در نظر گرفته‌شده تاکید کرد که رعایت دستورات ستاد ملی را بر خود واجب بدانیم تا نتیجه زودتر حاصل شود و زحمات کادر پزشکی و دیگران هدر نرود.

وی تصریح کرد که در این رابطه به راه‌های پیشگیری و تغییر سبک زندگی شهروندان در مورد خورد و خوراک و استفاده از توصیه های پزشکی توجه بیشتری داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها