۳۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۵۴
کد خبرنگار: 2222
کد خبر: 84116975
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

پلمب پنج تالار پذیرایی در الیگودرز

خرم‌آباد - ایرنا - معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار الیگودرز گفت: پنج تالار پذیرایی به دلیل تخلف از دستورالعمل های بهداشتی و رعایت نکردن مصوبات ستاد کرونای شهرستان پلمب شد.

علی اصغر صفری راد جمعه شب در گفت و گو با خبرنگاران افزود: در پی همراهی و اطلاع رسانی شهروندان عزیز سه واحد سالن آرایش بانوان به دلیل فعالیت، پذیرش عروس و رعایت نکردن مصوبات ستاد کرونا پلمب شد.

وی با اشاره به اینکه در یکی از این سالن ها پنج عروس بصورت همزمان پذیرش شده بود، اظهار داشت: پرونده این سالن‌های آرایش جهت لغو دائم پروانه به اتحادیه صنفی ارسال شد.
معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری الیگودرز بیان کرد: در روزهای اخیر شاهد تلاش مسوولان و همراهی مردم و کسبه برای مقابله با کرونا هستیم و نتایج خوبی هم حاصل شده، ولی برخی از شهروندان پروتکل‌های بهداشتی را جدی نمی گیرند.

صفری راد با اشاره به اینکه در حفاظت از سلامت و جان مردم با هیچ شخصی تعارف نداریم، اضافه کرد: مشخصات کامل صاحبان اماکنی که به مصوبات ستاد کرونا بی توجه باشند و سلامت مردم را با مخاطره مواجه سازند، به اطلاع مردم خواهد رسید.

وی ادامه داد: براساس تصمیمات ستاد کرونا ورود خودروهای غیر بومی به شهرستان الیگودرز ممنوع است و با توجه به نارنجی بودن این شهرستان به لحاظ وضعبت کرونا خودروهای غیربومی ۵۰۰ هزار تومان جریمه می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =