۳۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۶
کد خبرنگار: 1254
کد خبر: 84116951
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه: لواسان زخم خورده زدوبند برخی از مدیران فاسد است

تهران- ایرنا- امام جمعه لواسانات شامگاه پنجشنبه با انتشار رشته توئیتی، نامه اکبر طبری از زندان را فرافکنی دانست و گفت: نظام جمهوری اسلامی باید از این مدیران پاک شود،تا روی رستگاری ببیند و مردم قربانی فساد و زدوبند یک عده مدیر فاسد و کارچاقکن نشوند.لواسان در این سال‌ها زخم‌ها خورده و فریادش بلند است.

حجت‌الاسلام سید سعید لواسانی در صفحه توئیتر خود نوشت: نامه اکبر طبری از زندان، مظلوم‌نمایی، فرافکنی و فرار رو به جلوی ناشیانه است. بر فرض که او را در آمل و منزل مهمانی آقای آملی بگیرند، مگر منزل فلان شخص باشید مصونیت می‌آورد؟ اما نکته مهم دروغ حکم حکومتی درباره تخلف آشکار و بزرگ کلاک است.

وی با تاکید بر اینکه تخلف شهرک ویلایی کلاک در لواسان حکم حکومتی نبوده است، گفت: اینکه تخلف کلاک حکم حکومتی است، دروغی بزرگ است که با آن دروغ هم تخلف خود را می‌پوشانند و هم دهان‌ها را می‌بستند.

امام جمعه لواسان یادآور شد: در آن زمان بنده از هرکس سوال می‌کردم، با نگرانی و ترس طفره می‌رفت و یک نفر هم مختصری توضیح داد، تهدید به بازداشت شد؛ تا یکی از مسئولان دفتر رهبری را دیدم و او توضیح داد که چنین نیست؛ با پیگیری بیشتر مشخص شد که حکمی است که آقای غلامحسین اسماعیلی رئیس کل وقت دادگستری تهران صادر کرده است و وقتی متن نامه را خواندم، دیدم از استحکام احکام قضایی هم برخوردار نیست، نامه‌ای که اگر منتشر شود نشان می‌دهد که پشت آن دست‌هایی است.

لواسانی در توئیتی دیگر نوشت: خوب است نامه منتشر شود و آقای اسماعیلی درباره آن توضیح دهند تا شبهات دفع شود. و خوب است فیلمی از تخلفات و فسادها و رشوه‌خواری‌های آقای طبری پخش شود تا مشخص شود ایشان کجای کار بود و آقای منصوری کجا؟!

وی با اشاره به اینکه "طبری در دومین جلسه از دادگاهش، حسن نجفی، مفسد اقتصادی فراری و همچنین فرهاد مشایخ با انبوهی از اتهامات از ارتشا تا پولشویی، را برادران خودش خواند و گفت دوستانی دارم که اگر بخواهم کل لواسان را به نامم می‌زنند و اگر شما از این دوستان ندارید، به من ارتباطی ندارد!" افزود: بله آنکه باکی ندارد که همه لواسان را به نامش بزنند، باید هم فرافکنی کند.

به گزارش ایرنا، اکبر طبری معاون اجرایی حوزه ریاست قوه قضائیه در زمان صادق لاریجانی بود تا آنکه چند ماه پس از برکناری، اطلاعات سپاه او را ۲۳ تیر ۹۸ بازداشت کرد؛ شنیده‌ها حاکیست بازداشت او با دستور مستقیم ابراهیم رئیسی، رئیس جدید قوه قضائیه انجام شده است.

نامبرده که در زندان اوین به سر می‌برد، در هفته‌ای که گذشت نامه‌ای منتشر کرد که در بخشی از آن چنین آمده است: این‌جانب از بدو بازداشت (درحالی‌که در خارج از حوزه قضائی تهران و در شهرستان آمل بدون دریافت نیابت قضائی از شهرستان آمل ناهار میهمان منزل ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام و منصوب مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله آملی‌لاریجانی بودم، در منزل ایشان توسط گروه پنجاه‌ نفره که موجب درگیری با نیروهای حفاظتی حضرت آیت‌الله آملی‌لاریجانی قرار گرفت، بازداشت و در ساعت سه‌ونیم شب توسط بازپرس رسیدگی‌کننده پرونده که در آن شب در بند ۲ الف بازداشتگاه منتظرم بود، تفهیم اتهام شدم.

لواسان یکی از شهرهای خوش آب‌وهوای شهرستان شمیرانات در ۱۱ کیلومتری شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =