مردم، دولت را در اجرای محدودیت‌های کرونایی همراهی کنند

یزد- ایرنا- امام جمعه مهریز گفت: مردم، دولت را در اعمال محدودیت‌های ۲ هفته‌ای کرونایی پیش‌رو برای پیشگیری و کنترل کووید- ۱۹ همراهی کنند.

به گزارش ایرنا، حجت‌الاسلام عبدالرضا محی‌الدینی در خطبه‌های نمازجمعه این هفته که به صورت مکتوب در فضای مجازی برای مردم ارائه شد با اشاره به اینکه طی هفته‌های آخیر آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا افزایش یافته افرود: برای غلبه بر بیماری به همکاری همه مردم و همراهی با مسوولان نیاز است.

وی ادامه داد:  رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی، پرهیز از هرگونه سفر و تجمع‌های خانوادگی، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده مکرر از ماسک در کنار دعا و استفغار همه موجب شکست کرونا و غلبه بر این بیماری منحوس است که شتابان دامن جامعه را گرفته است .

رییس شورای فرهنگ عمومی مهریز اظهار کرد: اگر همه شهروندان با درک شرایط خاص کرونایی به تمامی مقررات ستاد مزبور پایبند باشند و همکاری لازم را انجام دهند به امید خدا شاهد کاهش خسارت جانی و مالی و کمک به مدافعان سلامت و کادردرمان  خواهیم بود.

محی‌الدینی به هفته بسیج اشاره کرد و یادآور شد: اگر فرهنگ و روحیه دوران دفاع مقدس و بسیج در جامعه اسلامی گسترش یابد ملت و کشور ایران همانند گذشته در تمامی عرصه‌ها به عزت و سعادت می‌رسد و باید از فضای مجازی برای انتقال ارزش‌ها، صحیح استفاده کرد.

وی همچنین به اهمیت کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه  به خصوص در شرایط حال اشاره و بر همکاری مردم و خیران در اجرای طرح‌های کمک مومنانه تاکید کرد که باید بیش از گذشته در جامعه به عنوان یک وظیفه دینی و ملی گسترش یابد.

مرکز شهرستان مهریز در ۳۰ کیلومتری  جنوب شهر یزد قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =