۳۰ آبان ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۱
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 84116926
۰ نفر

برچسب‌ها

حوادث رانندگی در کرمانشاه سه کشته بر جا گذاشت

کرمانشاه- ایرنا- حوادث رانندگی درون و برون شهری طی ۲۴ ساعت اخیر در این استان سه نفر را به کام مرگ کشاند و سه نفر را نیز زخمی کرد.

رییس پلیس راهور روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به ۲ حادثه رانندگی درون شهری اشاره و اظهار داشت: در حادثه نخست یک دستگاه کامیون با عابری پیاده در بلوار هوانیروز برخورد و مرگ وی را رقم زد.

سرهنگ فضل الله شیری افزود: در حادثه دوم نیز یک دستگاه خودروی تیبا در بلوار گذرنامه تقاطع بلوار زن به علت سرعت غیرمجاز واژگون شد که در نتیجه آن کودک ۹ ساله ای به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ شیری تصریح کرد: در این حادثه همچنین راننده به همراه کودکی پنج ساله و خانمی ۳۴ ساله نیز زخمی و راهی مراکز درمانی شدند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه نیز در گفت گو با ایرنا از وقوع یک حادثه منجر به فوت در محور کامیاران - کرمانشاه خبر و گفت: در این حادثه یک دستگاه پژو به علت سرعت زیاد واژگون شد.

سرهنگ محمد حیدری خاطرنشان کرد: بر اثر این حادثه جوانی ۲۵ ساله به نام « امیر» که راننده خودرو بود به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

روسای پلیس های راه و راهور استان در پایان از رانندگان خواستند در هر شرایطی سرعت مطمئنه را رعایت و از شتاب و عجله بی مورد خودداری کنند تا شاهد حوادث تلخ اینچنینی نباشیم.
استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت و ۲۴ هزار کیلومتر مربع وسعت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.