امام جمعه موقت ورامین:دلبستگی به آمریکا عین کج فهمی است

تهران- ایرنا- امام جمعه موقت ورامین گفت: دلبستگی به آمریکا چه دموکرات و چه جمهوری خواه، عین کج فهمی است.

حجت الاسلام سیدمحسن محمودی در پیام جمعه این هفته ورامین که به دلیل تعطیل شدن اقامه نماز سیاسی عبادی جمعه ارائه شد اظهار کرد: ایران اسلامی امروز در شرایط حساسی به سر می‌برد که از یک سو دشمنی آشکار جهان استکبار و از سوی دیگر خیانت نفوذی‌ها و غرب زدگان داخلی همچون دو لبه قیچی، انقلاب اسلامی و مردم را نشانه رفته است.
وی افزود: پس از انتخابات آمریکا، برخی دلخوش هستند که ترامپ رفته و بایدن جای او را بگیرد، ملت ایران هم ظلم جمهوری‌خواهان آمریکا و هم خیانت‌ دموکرات‌ها را دیده‌اند و بنابراین هرگونه دلبستگی به آمریکا عین کج فهمی و حمایت از دشمنی آنان است.
محمودی تصریج کرد: برای مقابله با دشمنان قسم خورده نظام، هیچ راهی جز استقامت و ایستادگی در برابر مستکبران وجود ندارد و ملت ایران باید تکلیف خود را با نفوذی‌ها روشن کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با گرامیداشت فرا رسیدن هفته بسیج اظهار کرد:اگرچه امروز یک مجموعه بزرگ، سازماندهی بسیج را بر عهده دارد ولی هر کس پیرو ولایت، مجاهد در راه خدا و مدافع حریم اسلام و اهل بیت باشد، یک بسیجی است.
وی تصریح کرد:امروز بعد از گذشت حدود ۴۲ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ، همه به این واقعیت اعتراف دارند که اگر بسیج نبود، چه خطراتی این کشور و نظام را تهدید می‌کرد.
محمودی با اشاره به آیه شریف قرآن که خداوند متعال می‌فرماید "هر کس کار نیک انجام دهد ده برابر پاداش می‌گیرد و اگر کار بدی انجام بدهد فقط جزای آن را می بیند" اظهار کرد: چه خوب است که همه برای رسیدن به سوی خیرات و خوبی‌ها به ویژه در این ایام که کرونا بسیاری از مردم را گرفتار کرده، بشتابند و یاریگر یکدیگر باشند.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =